Makedonyauniversite

Çalışacak bireysel stratejiler oluşturmak için, aşağıdaki odak soruları düşünün.

1. öğrencinin ne tür?

Olsun ya da olmasın okulda konum, ya da herhangi bir öğrenme durumunda, bu öğrenme stilini anlamak için önemlidir. Makedonyauniversite Bazı odaklama ve hatırlama araçları diğerlerinden daha iyi sizin için çalışacaktır. Örneğin, görsel öğrenen renk kodlama veya liste, örneğin yapım ile iyi çalışabilir.

2. size büyük resme daha mı ya yönelik daha fazla ayrıntı vardır?

Ihtiyaç duyduğu odaklanabilirsiniz bir ADD bireysel yapılacak önce yapılmalıdır, neden, o gerçekleştirmek zorundadır. genel değer açık olmalıdır; Biz “satın.” diyorsun Eğer odaklı büyük resim veya detay ise, satın kurmak için soru sormak. Eğer büyük resmi ve ne o süreçte fikrinizi meşgul kolay, doğru çalışıyoruz anladığınızda.

3. Bazı ortamlar odak için iyi misiniz?

Bazı insanlar için, kesinlikle çok iyi işler susturmak. Daha iyi yapmak için – örneğin TV, radyo, ya da iPod gibi – Diğerleri 2 veya 3 diğer gürültü kaynakları gerekir.

Bazı insanlar floresan ışıkları olumsuz tepki veya hava dolaşımlı varsa onlar daha iyi yapmak. Eğer daha açık veya içinde misin? Eğer büyük bir boşluk ya da küçük bir alanda daha iyi odaklanmak miyim?

Farklı şeyler, bazen bunların bir kombinasyonu, odak destekleyebilir.

Benim Uygulamada, ben bazı aroma terapileri, yiyecek veya içecek veya takviyeleri odak moduna bireysel gitmek yardımcı olabilir gördüm.

Sana verdiğim soruları düşünün. Yerine “sihirli hap” veya tek beden uyan tüm çözümler cevaplar düşünün.

daha kendinizi anlamak, ya da yardım etmeye çalışıyoruz birisi, daha kolayca etkili çözümler bulabilirsiniz.