Manastir üniversitesi

Bu ve diğer koşullar “katmanlı,” çünkü tanı ve tedavi, bazı müşterileri ile zor olabilir. Ancak, bu da işi sürekli, ilgi çekici zorlu ve ilginç hale getirir.

İLK ADIM

Çoğu durumda, ilk büyük sorun izolasyon müşterinin duygusudur. Bunu çözmek için, istemciler uygunsuz davranışları gelişmiş olabilir. Manastir üniversitesi Örneğin, dikkat ve destek çekmek için acil ve drama yaratmak alışık olabilir.

Izolasyon duygusu ele kadar, bu davranışlar tedavi yavaşlatabilir. Müşteri kendisine yakın olanlara daha güçlü bir bağlantı hissediyor kez, süreç çok daha kolay hale gelir. Buna ek olarak, müşterinin yaşam tarzı gözden geçirilmesi gerekmektedir. Bu diyet ve tutumları içerir. Protokoller oluşturulan ve istemci bağlandığında herkes tarafından anlaşılmalıdır.

ADD VE DEHB ENGELLİ DEĞİLDİR

Dikkat Eksikliği Bozukluğu, bir “diffability.” Bir sakatlık olduğunu değil Kişinin yetenekleri, “daha az” ya da değer düşüklüğüne sadece farklı değil.

Her kişi bir şekilde parlak. Genellikle, bu parlak sadece kabul ve kilidi, keşfedilmesi gereken. ADD ve DEHB hediyeler vardır. Onlar beyin geleneksel kullanır% 10 ötesinde bir farkındalık genişleme temsil edebilir. En ilaçlama ve bu heyecan verici evrimsel adımı bastırmak için deneyin bakalım.

Son zamanlarda, bir istemci “Ben hepsi ben demek bile, biliyorum aptal değilim.”, Dedi bana Özellikle çocuklar – – ADD hediye sahip insanlarla uğraşırken bir yanlış anlaşılma var.

Onlar “aptal” veya aptal değiliz. Aslında, böyle farklı şekillerde Çok zekisin, her zaman fark yoktur ne var bir varlık olduğunu.

ADD VE DEHB GELECEĞİ

Birlikte çalışarak, biz ADD ve DEHB olan anlamak için yeterince akıllı hale gelebilir. Şimdilik, en yetenekli insanlar bu izolasyon, korku, anksiyete, depresyon ve daha başa yardımcı olsun. Birbirimize yardımcı olabilir. Bu süreçte, biz, daha fazla istihbarat kullanmak için evrimsel sürecine yardımcı yollarını bulabilirsiniz. Dünyamız büyük yarar olabilir.

Sen ADD ve DEHB olan kişileri yardımcı olabilir. Onlara yalnız olmadıklarını bildirerek başlayın.