Manastır

Ben bu yeni modelde bu ilaçlar ve reformlar muhtemelen imkansız ama ilginç ya da gerçekten anlamak kişiler tarafından uzun zamandır beklenen cevap olarak uzmanlar tarafından çok radikal ve tamamen imkansız kısa bir şey her zamanki gibi şüpheciler tarafından görüntülenebilir ve değerlendirilecektir tahmin öğrenme süreci, her çocuğun teklik ve müfredatın arkaik yapısı.

 

Ben bir derhal kurulmasını öneriyorum başlamak için Ulusal Yeni Doğmuş Kayıt Defteri bu ülkede doğan her çocuğun! (Ben ilaçları inceledi ve çok radikal veya imkansız olarak değerlendirilecektir söyledi unutmayın.)

 

Bu kayıt defteri programının hedefleri bir şekilde çalışması için ilk olarak okul öncesi okul takip sistemiizler ve resmi okul sistemine giriş için bunların hazırlanması sırasında tüm çocukların gelişimini belgelemektedir. Her çocuğun kalıcı veri bankası olur.

 

İkinci amaç var olan bireyin kümülatif rekor onun tüm okul kariyeri boyunca çocuğu takip ve tüm izleyen eğitim kararlar için temel olarak hizmet vermeye devam etmektedir. teknoloji bu zaten var gerçekleşmesi için.

 

Sonraki, kavramı üzerine Bireyselleştirilmiş Öğrenci Programı ; Başka bir hayati ve gecikmiş ilaç. Manastır  Yeniden canlandırma ve her biri bireyin öğrenme ihtiyaçlarını desteklemek için özel ve kısaca burada özetlenen yaratacak yeni bir model ile tüm Öncesi K 4 müfredat değiştirilmesi.