Meclis komisyonu

O biraz zaman onun pub içine düşmesi beni sormuştu. Birkaç ay sonra, Jemima bu kağıt için bir parça yazmak için bana sorulduğunda, Yani, onun daveti üzerine onu almaya ilginç olabilir bana oluştu.

Ben telefon hack ve magazin gazeteciliğinin bütün iş hakkında daha fazla duymak istedim. Sadece o vardır gibi, tüm sonra, bir ihbarcı olmuş, düz onu röportaj için bana oluştu. Ama sonra ben belki daha fazla olsun diye düşündüm, ve ben gizlice onu bantlanmış eğer olduğu gibi, kahretsin, dinlenmişti, daha eğlenceli olabilir. İşte bizim konuşma bazı alıntılar vardır.

Beni Peki, nasıl uçurma gidiyor?

Onu ben yayınlanmış bir kitap almak için çalışıyorum. Ben hemen kabul etti ve daha sonra yasal var ve onlar, dedi yayıncı onu gönderdi “Bu asla yayınlanan gidecek.”

Beni Neden? Çok sayıda kişiyi suç suçluyor Çünkü?

Ben meclis komisyonuna söylediği gibi O’na Evet, Coulson O [Coulson] top hızlı yükseldi … hepsini biliyordu ve düzenli olarak sipariş; O izlerini her zaman kapsayacak istedim. Yani o sadece bir şey yapmamıştım bir ceset hakkında bir hikaye yazmak olmaz. O da dava asla emin olmak istiyorum, bu yüzden, diyerek kasete sizin gibi celeb duymak istedi “Merhaba sevgilim, biz dün gece güzel seks yaptık.”

Yani kasette – Tamam, biz var ettik ve bu yüzden yayınlayabilirsiniz … Tarihsel olarak, o gitti yolu oldu cep ilk günlerinde, hepimiz analog cep vardı ve bu mutlak bir sevinç oldu. Sen sadece … dedi bir [sterlin] 59 Argos satın ve Prens Charles’ı olsun tarayıcı ve her şeyi ile Buckingham Sarayı dışında oturdu, biliyorum. Beni [Diana’nın telefon konuşmaları] Squidgy bantlar çıktı böyle mi? Hangi radyo hams aşağı koymak, ama aslında oldu …

Bir minibüsün arkasında O’na mamalar, evet … Yani, onlara bir şeyler almak çok kolay oldu çünkü politikacılar doksanlı sinekler gibi bırakarak. Ve, tabii ki, haklı az kolay ünlüler olduğunu. Ama evet.

Me And … o dünyanın sadece Haberler değildi. Posta – Bu bilirsin, değil mi?

Onu Ah, kesinlikle evet. Ben 2004 yılında freelance gittiğimde büyük ödeyenler – diliminde başlayabilirsin.Eğer o NOW olacağını düşündüm, ama aslında Daily Mail uğradım. Ben iyi bir resim çekmek, ben gitmek ilk kişi – örneğin sizin durumunuzda olduğu gibi – Mail on Sunday. O hikayeyi gördün mü? Size resmi, yaralıyor. …