Özel üniversiteler ve fiyatları

Küresel düşünme bizim çocuklar küreselleşme çağında kazanan olarak ortaya çıkması için iyileştirme hayati bir alandır. Birçok çocuk kendi beynin kapasitesinin sadece küçük bir kısmını kullanın. Onlar istihbarat yok çünkü bu değil. Ama onlar erişmek ve kendi doğuştan gelen yeteneklerini geliştirmek için öğretti değildi çünkü; onlar kendilerine istihbarat yaratabilecek bilmiyordum. Özel üniversiteler ve fiyatları Hepimiz dengeli gıda diyet protein, vitamin, karbonhidrat ve liflerin doğru ölçüsü olduğunu biliyoruz. Genç beyinler için dengeli bir diyet beyin büyüme önemli yıllarında ne olduğunu biliyor musun? İşte çocuğunuz için beyin diyet.

Super Becerileri

Hızlı öğrenme ve net düşünme – Bu diyet 2 süper becerileri bir karışımıdır. Birlikte bu beceriler değişikliklerle başa çıkmak için özgüven ve yardım çocuklar üretmek ve duygusal zekanın çekirdeği vardır. Güven, merak, ilişkilendirme, kapasite iletişim ve duygusal zeka sonucunu işbirliği. Bu beceriler ilk yıllarında kolayca elde edilebilir çünkü süper becerilerinin önemi daha yükselir.

Hızlandırılmış Öğrenme Ruh (AMAL)

öğrenme süreci ortak & herhangi bir yeni beceri ya da dil öğrenmek için anahtardır. Süreci anlamak yapacak, basit kolay ve hızlı öğrenme. AMAL çocuk ruh potansiyelini optimize ne kadar hızlı tüm hakkında. Bu, zihinsel, fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimini dengeler. Çocuğun kişiliği ve kendine güven oluşturur ve düşünme yeteneğini geliştirir.