Popüler Gazete

Suç toplamalar uzun popüler bir gazete özelliğini kanıtlamıştır. Ama Slammer’dir, kupa çekim ve suç hikayeleri tamamen adamış bir kağıt, Page One fail koyarak kazanan formülü imza attı.

Raleigh, NC merkezli, Slammer’dir şu anda Raleigh, Durham ve Chapel Hill, Greensboro, Charlotte, Winston-Salem, ve High Point, yanı sıra Phoenix ve Atlanta okuyucuların vermektedir. Bu sadece 1 $ kopya satan Çember K, Han-Dee-Hugo, Kiler ve Kanguru ve Wilco-Hess gibi mağazalar newsracks bulunan, ve 28 sayfaya kadar çalıştırabilirsiniz. Editör / Owner Linda cornetti oğlu, İshak ile Ekim 2007 yılında haftalık başlattı. Bugün, yaklaşık 50.000 Circ sahiptir. Fena değil, kimin sloganı olan bir gazete için “Tüm Suç, Her Zaman.”

“Ben bunun popülerlik açıklayamaz,” Eski Smithville (NC) Herald iki kez bir hafta suç toparlama okuma büyüdü cornetti, diyor. Hatta daha sonra, o tür ücret adamış bir yayın için “Ben potansiyel görebiliyordu”, diyor. “Biz etraflarında neler olup bittiğini bilmek istiyor bir segment hizmet konum, ve onlar daha iyi şeyler yapmak proaktif bir rol alıyorsun gibi hissetmek istiyorum,” diye ekliyor.

Slammer’dir, zaten kapsayan her belediyeden, baskın denetimli serbestlik cinayet ihlalleri yanı sıra, rastgele seçilmiş kişilerin kupalar arasında değişen suçlar için aranan suçluların kupa-shot profilleri bulunmaktadır. Ama ne o eğlenceli bir okuma yapar, her kupa atış eşlik cornetti yazma itiraf Diyor, vardır. Bir son gönderme: Uzun, uzun sabıka bir tarihte güzel bir gal sormak için arıyor ve sakıncası yoksa “Beyler, Sarah Williams, sizin için bir tane olmak Ama olabilir, bir onu dışarı alabilir önce. Burger ve bir fiske, o Şerif Steve tutmak için bir randevu var. …