RMIT Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

RMIT teknoloji ve tasarım, ve Avustralya’nın en büyük üçüncü kurumun küresel bir üniversitedir. Üniversite pratik eğitim ve sonuç odaklı araştırma mükemmellik için uluslararası bir üne sahiptir.

82.000 Üniversitenin öğrenci nüfusu 17.000 ‘den fazla Avustralya dışında öğretilir kime 26.000 uluslararası öğrenci içerir.

 

Yer
RMIT olan  Melbourne üç kampüsü  dünyanın en yaşanabilir kenti, Vietnam ve Barcelona, ​​İspanya iki -.Melbourne ayrıca göre, küresel ikinci ‘iyi öğrenci kenti’ sıralanır  2015 QS En İyi Öğrenci Şehirler Oylamaya.

Bizim programlar

Eğitim mükemmellik 120 yılı aşkın, RMIT dahil olmak üzere tüm çalışma seviyelerinde uluslararası öğrencilere 500 programları sunmaktadır Vakıf çalışmaları , Sertifikalar , Diploma , Lisans , kurs tarafından Masters ,araştırma programları.

Bu sürekli küresel muhasebe ve finans, inşaat ve yapı mühendisliği, bilgisayar bilimi ve bilgi sistemi ve mekanik mühendisliği alanlarında en iyi 100 üniversitesi arasında Avustralya’da en iyi 15 üniversitesi arasında yer ve mesafesindedir.

– Başı olarak İstihdam, Nişan, Öğretim, Tesisler ve Uluslararasılaşma: RMIT kategorilerinde yüksek öğretimde mükemmellik için bir 5 yıldızlı rating vardır