Rusyada egitim

Bu programların ilk basit zihinsel hesaplama beceri düzeyi teşhis için basit bir bilgisayar testidir. Bir öğrencinin beceri geliştirilmesi ve stokastik tabloları kullanarak başarılı çıktı emin olmak için ihtiyacınız olup olmadığını temizleyerek hem de kullanılabilir. Öğrencileriniz zaten çarpım tablosunu öğrenmiş varsa, onları bu basit testi sunmak ve bunu geçmek olmaz onlardan birçok göreceksiniz. Rusyada   egitim Bir öğrenci 64 basit işlemler (bozuklukta toplama, çıkarma, çarpma ve bölme) hızla da sadece neredeyse hata-özgür ama bir dizi uygulamak gerekir.

İkinci program basit bir zihinsel hesaplama becerilerini geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Uygulama, bir öğrenci ile bireysel çalışma için tasarlanmıştır. Bu nedenle, her bir çocuk için özel bir veritabanı yüklemek için gereklidir. Sen çarpım tablosu ve bölünme gelen vakalar tamamen öğrenmiş sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilir.Önümüzdeki beş yıl boyunca esere her yıl tekrarlamak çok yararlı olacaktır.

Program sonraki işlevleri gerçekleştirir: 1) temel zihinsel hesaplama becerilerini kalitesini tanılar; 2) temel hesaplama becerilerin geliştirilmesi çalışmalarını yürütmektedir; 3) Bir öğrencinin ve izin eğitim yükün bir düzeyde psiko-fiziksel durumunu saatler; 4) çalışma Sonuçları nezaret sağlar.

Her basit bir zihinsel hesaplama beceri seviyesini test sırasında okuyor. Hataların sayısı ve bir operasyon ortalama çalışma süresi: İki kriter bunun tespiti için kullanılır. becerilerin üst kalite – zihinsel hesaplamalar hızı otomatizm iki kriterlerden biridir. Hataların minimum sayıda (bir hata değildir, sadece bilgi eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir) caiz olmakla birlikte yavaşlık hiçbir hata olsa bile, çünkü bir test başarısızlıkla sona erecek.test kullanılarak parametre değerleri öğrencilerin yaşına uygun deneysel anladım edildi (çarpma tablodan sonra beş yıl boyunca tamamen incelenmiştir olmuştu).

İlk sonuçlar aşağıdaki iş temelidir. Onlar öğrencinin psiko-fiziksel durum (ısınma) incelenmesi ve onun / onu becerileri (hatalar üzerinde çalışma) iyileştirilmesi için görevlerini oluşturmak için kullanılır. Zihinsel hesaplamalar ilerleme hızlandırmak için, her oturumdan sonra hatalar üzerine çalışma görevleri yazdırabilirsiniz. öğrenci bir sonraki oturumundan önce yazılı olarak görevleri yapmak gerekir. onun / onu hesaplama becerileri kurulan taleplerini karşılamak, program öğrenci ile çalışmalarını durdurur. Gerekli seans sayısı matematik ve zihinsel fakültelerinde öğrencinin topraklama bağlıdır.