Sansasyonel tabloid gazetesi

Ama çoğu için, Bay Brown, o görünüşte bantlanmış anne, yapılan bir telefon görüşmesinin bir transkript yayımı karşı tepki olarak etki gazetenin kaybı ipucu vardı.

Başka bir yerde, Tabloid 40. yıldönümünde yorumcular az değil yarı-çıplak kadın onun rahat tasviri sayfa üç her gün üzerinden, İngiliz toplumu “coarsen” yardım ile ücret.

Gerici siyaset?

Roy Greenslade tabloid ilk sayısında 40 yıl önce bir alt-editörü, o sansasyonel tabloid gazetesi Sun’ın rolünü takdir ederken “ile ilgi çekici ve okurlarına eğlenceli,” dedi, “gerici bir siyasi güç” olarak görüyor diyor genellikle suçlu “rahat gaddarlık.”

“Şimdi 40 yaşında Çünkü, o değişti ve toplum değişti,” kimin kariyeri 1981-86 Sun’ın yardımcısı editörü olarak ve onun daha sol kanat editörü olarak bir ölçü dahil Sayın Greenslade gazetecilik artık bir profesör diyor rakip, Daily Mirror, 1990-91.

O iki dönem halinde Sun’ın tarihini böler. 1969 ve 1981 ve Kelvin MacKenzie editörlüğü altında “çok daha kalitesiz olmanın şımarık olmaktan taşındı” 1981’den bu yana bir daha agresif dönemi arasında “şımarık ve saygısız” dönemi. Sayın MacKenzie onun rezil küfürbaz yönetim tarzı gibi onun haber duygusu için çok medya çevrelerinde yakın efsanevi durumu, bir İngiliz gazeteci. …