SARAY BOSNA DA EĞİTİM

Çarpım tablosunu öğrenme konusunda çok heveslere onlar aracılığıyla elemek ve biri sizin çocuğunuz, ya da öğrenciler için en mantıklı hangi anlamaya zor olduğunu vardır.

Sizin ihtiyaçlarınız için en iyi yöntemlerden ararken dikkate alınması gereken bir kaç şey vardır. Eğer bir şey öğrenmek zaman, birden fazla yöntem denemek için iyi olduğunu aklınızda bulundurun. SARAY BOSNA DA EĞİTİM “Just-shut-up-and-hatırlayabilirsiniz-it” yöntemi çoğu Amerikalı devlet okullarında tarafından kullanılan biridir. Bu hemen hemen Amerikan ilkokul çocukları dünyanın en kıyasla matematik emmek nedenlerinden biri.Çocuğunuzun, düşük düzeyde olsun gerek yok.

Çarpma gerçekleri öğrenmek için bir yöntem ararken aklınızda bu şeyleri tutmak.

yöntem olmalıdır :

  • Tam sayılar o çarpma anlamak dayalı ek bir uzantısıdır, ancak tam olarak ek tekrar edilmez. (En okuyabilirsiniz ince ama önemli bir fark vardır It Hayır Tekrarlanan eklenmesi değil mi )
  • Kullanın ve geliştirmek “sayı duygusu.” Diğer bir deyişle, bu sayı on gibi s / o çarpılması olan sayılar, ve diğer tanıdık sayılar arasındaki ilişkileri çocuk, göstermelidir. Örneğin, x 5 8 8 x 10 yarısı gibidir.
  • Birden fazla anlamda dayanmalıdır. Sadece çalışma sayfalarını yapıyor yeterli değildir. Eğer tekrar tekrar çarpma sorunları duymak yanı sıra, onları görürseniz, birden fazla anlamda onlara nasıl başa öğrenirler. Beceri Yani “kilitler”.
  • Stres anlayışı ne birinin sadece rastgele gerçekleri ezberlemek değil, yapıyor.

yöntem olmamalıdır:

  • Değil çocuk sonsuza kadar sıkıcı bir angarya olarak matematik bakacağız böyle angarya olacak.
  • Değil bazı kurumsal Cumartesi sabahı çizgi film karakterleri dayalı. “Matematik-is-fun” düşünce okulu temelde sesidir. Ama kendisi eğlenceli olmak matematikle ilgili olmalıdır, Barney öyle diyor çünkü. Bir çizgi film karakteri ile birlikte geliyor sadece çocuğunuzun matematik sevmeye eğitimli almaz dikkatli olun.
  • Değil kesinlikle Bunlar kısa vadede işe yarayabilir vb şarkılar, tekerlemeler gibi anımsatıcı (bellek) aygıtlara göre, ama çoğu ne sayısı duygusunu geliştirmek, ne de anımsatıcı teknikler iyi gelişmiştir.Sadece onları kullanırsanız, çocuk çarpma, ya da nasıl bu konuda, mnemonics kullanma hakkında sadece yüzeysel bilgiler ve hiçbir şey öğrenmiş olacaktır. (Mnemonics çok daha gelişmiş hesaplama için büyük bir yardım – adil değil çarpma tabloları gibi değil, şarkı veya tekerleme gibi temel şeyler için.)
  • Hiç, hiç Asla bir hesap öğrenilebilir. Basit çarpma öğretmek için hesap kullanarak bir fil tabancasıyla sincap çekim gibi. Sen sincap vurmak olabilir, ancak akşam almazsınız. Hesap koltuk değneği vardır. S / o yürümeyi öğrenir önce sağlıklı bir çocuk koltuk değneği verir misiniz?