saray bosna üniversiteleri

Café Carlyle o çok tire Lena Hall davet zaman için içinde ne olduğunu biliyor muydunuz – Broadway şarkıcı-çizgi-rock grubu-frontwoman-çizgi-solist – gerçekleştirmek için? Muhtemelen, ve 18 Nisan ile çalışan New York revü için bilet satın almış olanlar aynı söyleyebiliriz değil.

Birçok büyük ölçüde gibi müzikaller onun iş için tanınan Tony ve Grammy kazanan adayı, gelen türkü ya showtunes bekleniyor olabilir Kinky Boots ve Hedwig ve Kızgın Inch . Ancak, rock grubu Deafening solisti olarak ayışığı Hall, saray bosna üniversiteleri  kalbinde bir rocker olan ve “Sin ve Kurtuluş,” 18 Nisan ile çalışan Cafe Carlyle onu göstermek için, o beklentileri paramparça amaçladık.

“Yani evet, ben bu oda için çok uygun bir şarkı yapıyorum,” Hall o “tatlı bir şarkı,” dediği gerçekleştirdikten sonra kırık Led Zeppelin “. Dazed and Confused” aşamasından Hall Dedi ‘s: “Ben aslında sordum Carlyle, ne yapmalıyım? Ve onlar! Size. Yani ben bu şarkıları benim için bir şey ifade ve onlar bana ilham çünkü şarkı söylemek istediklerini yapıyorum yapmak istediğiniz ne olursa olsun istediğiniz ne yapmak istiyorsanız, gibiydiler. ”

Saçları bir büyük beyaz çiçek ile yan süpürüldü ve süslenmiş ile, bir kimono ilham Zac Posen elbise giymiş, Hall’un bayan gibi olsun-up şarkısı seçimler tezat, çoğu genellikle erkekler tarafından söylenen şarkılar kapsar.