Saray bosna Üniversitesi Bilgileri

Tüm okullar dramatik sonuçlar sağlamıştır 10 saat okul günü uzanan burada Amerika Birleşik Devletleri kanıt izler 2012 yılına genişletilmiş okul günü sunmak için İngiltere’de itme vardır. Orada bazı yoksul okullar% 80% 10 den üniversiteye gidiyor öğrencilerinin yüzdesini artırmak başarmışlardır. Saray bosna   Üniversitesi Bilgileri Bu uzun bir okul günü İngiltere’de benzer dramatik sonuçlara sahip olacağı ümit edilmektedir.

Mevcut okul gün farklı bir yüzyıl ihtiyaçlarını karşılamak için kuruldu. Biz şimdi Afterschool etkinlik okul döneminde ne gibi öğrenci gelişimine kadar önemli olduğunu biliyoruz. Genellikle öğretmenler sadece gerekli ve çok sayıda öğrenci evden bu girişi almıyorsanız dikkat sağlamak için yeterli zaman yok olduğu iddia edilmektedir.genişletilmiş okul gününün amacı bu eksikliği telafi etmektir. Onlara akademik başarı en iyi şansı vermek için mümkün olan her şeyi yapmak mantıklı böylece her ülke kendi gelecekteki refahı için öğrenciler bağlıdır.

genişletilmiş okul günün haberleri evrensel onay almadı. Bu hamle öğrenciler tarafından hissedilir baskıyı artıracak bazı endişeler var olmuştur. Bazı anne-babalar çocuklarının zaten sekiz saatlik gün sonra eve overtired geldiğini şikayet; Onlar on saatlik gün sonra nasıl olacak? Okul sadece kendi evinizde gibi bir ortam rahatlatıcı olarak değil – Onlar evde olmak gibi bu ekstra saat eğlenceli aktiviteler yaparak geçirmiş olsa bile hala aynı olmayacağını iddia etmek üzerine gidin. Onlar düzgün çocuklarını yetiştirmek değil fikrine dayalı olduğu için bu yaklaşım anne tepeden olduğu argümanı da vardır.

genişletilmiş okul günü öğrencileri sınıfta ekstra zaman bir sürü harcama olacak anlamına olmaz. Yararlı kulüpleri ve sağlamak için öneriler vardır eğitim kaynakları öğrencilerin ev ödevlerine yardım, ilk yardım öğrenmek matematik becerilerini geliştirmek, ya da alabilirsiniz.