SARAY BOSNADA UNİVERSİTE

 Alacakaranlık kuşağı hoş geldiniz. ABD 50 milyon fonksiyonel okuma yazma bilmeyenlerin, 1 milyon dyslexics olduğu söyleniyor. Bütün bu hasar ve başarısızlık neden Bil bakalım kim?çocuklar, tabii. Hepsi onların suçu. Onlar kötü genleri var. Kötü anne. Kötü fonolojik becerileri. Kötü sol beyin-sağ beyin işbirliği. Kötü karma. Kötü bir şey.

Yeterince söylenemez: kendilerini neden olmuştur çocukların kendilerini okuyamadı olmak.

Herkes açıkça görebileceğiniz gibi arada, eğitim kurulması, kamu okulları, eğitim okulları ve eğitim profesörler ceza malpraktis, suçsuz, entelektüel çocuk istismarı, suçlu değil, dumbing suçlu değil brüt beceriksizlik suçlu değil Çocukların ortaokul bile okumayı öğrenmek olmaz sağlayarak tüm toplumun aşağı. ne kadar deli bak? Kamu okulları çocuklar okuyabilir emin bir kesinlikle utanç verici bir iş yapıyoruz. Ama onlar hiç özür veya bu başarısızlığın sorumluluğunu alıyoruz? Asla. Hepsi kendi fikirleri dahi vardır bütün bir alternatif evren dışarı çalıştı, ve tüm çocuklar bilişsel bozulmuştur. Ve handiest, en her kucaklayan değer düşüklüğü disleksi olduğunu. Eğitim kurulması bu şeyi seviyor. SARAY BOSNADA UNİVERSİTE Bizim üst eğitimciler disleksi bizim gençler arasında hava gibi yaygın olduğuna karar verdik. Bir çocuk nefes ise, oran o dyslexic olduğunu iyi. Hangi arada ne demektir? Vakaların büyük çoğunluğunda, daha fazla veya okul okumak için çocuğu öğretti değil daha az bir şey demektir.

Bu arada yine, tüm uzmanlar Ben konuşma güven güvenle neredeyse (en geç 7 yaş) tarafından birinci sınıfta okumayı öğrenme her çocuk. Rudolf Flesch (hatta mezarında), Mona McNee, Siegfried Engelmann, Marva Collins, Don Potter ve Samuel Blumenfeld okunması gerçek yıldızlı bazılarıdır. Ben ed okullarda saygı insanlar tarafından bir kitap güven önce bu kişilerin herhangi bir cümle güveniyorum.

Peki, senin bahisler, bayanlar ve baylar yerleştirin. Bize 50 milyon fonksiyonel okuma yazma bilmeyenlerin, ve sürekli azalan eğitim sistemini verdi uzmanlar güveniyor musunuz? Ya okuryazarlığı ve akademik başarıyı teşvik uzun bir sicile sahip insanlar?

Daha çok Tüm Sözünü okudu, ve ne kadar aptalca kendim için karar, ben iterek insanlar bizim arkadaşlar olmadığından emin oldu daha. (Onlar daha iyi medeniyet yok etmek istekli barbarlar yeni bir türü olarak anlaşılmalıdır görünüyor.)

YouTube– “benim yeni grafik videoyu bakın Disleksi hakkında Garip Truth yaklaşık dört dakika içinde tüm bu fikirleri özetliyor –which “.

Ben de sadece bir ilgili makale yayınladı: ” Disleksi, Engellilik ve Deception:. Beş Uzmanlar Say Ne ”

Benim büyük tema şimdi, ülkeyi kurtarmak için, biz ilk okulunu kurtarmak zorunda olduğunu. Bunu yapmak için, biz okuma kaydetmek zorunda. İlk adım: halt okuma ne anlama.

—-

Daha sonra PS: Ben nihayet herkes bakmak umuyoruz Amerikan Chronicle için başka bir parça bitmiş Dokuz Okuma Uzmanlar Okuma Sad State açıklar . Tüm önde gelen uzmanlardan yorumlar içermektedir. Şimdi nerede çok tam bir resim. Her ebeveyn bunu görmelisiniz.