SARAY BOSNADA ÜNİVERSİTE

Bize bir tekrarlanan kötü davranış kenara bir öğrenci almak veya açıkça düzeltmek için gerekli olduğunda, duygu sonra utanç olabilir. Bizim düzeltmeler bir öğrenci utanç ortaya, reaksiyon öğrencinin kişiliğine bağlı olarak farklı olabilir. Bazı durumlarda, biz başarı olacak ve diğer durumlarda öğrencinin kötü tepki seçecektir. bu belirleyici faktör almak yaklaşımla tarafından belirlenecektir.
Negatif geribildirim teslim bir şüpheli önerme olabilir. SARAY BOSNADA ÜNİVERSİTE Bizim yaklaşım, tüm fark yaratabilir ve inşa veya öğrencileri ile uyum öldürmek için bizim genel yetenek belirleyecek. İşte kalbin bu duyguları alıp başarı içine her zaman bunları açmak için birkaç ipucu:
Negatif geri bildirim teslim için ipuçları
1. Bigger Kişi Be
Neden bu öğrenci düzeltiyorum: başarının ilk adımı, ana soruya cevap nedir? Bu sorunun cevabı öğrenci daha iyi bir insan olmak için izin başka bir şey ise, o zaman bizim motifleri doğru değildir. Kötü bir ruh hali içinde sadece iseniz, intikam almak isteyen ya da birisi bir örnek olarak kullanmak için, daha sonra düzeltme yalnızca geri teper olacaktır arıyor. Senin hor ortaya çıkarılması öğrenci size karşı durmak için zemin oluşturur. Sakin ve iddialı Kalan sizinle yürümek öğrenci için zemin oluşturmak için izin verecektir.