Saraybosna da okumak

Öğrencileriniz ile bağlam oluşturma inanılmaz bir kuvvet çarpanı olabilir. Basitçe soran ya da bir davranışı değiştirmek için bir öğrenci anlatan bir resim ile soran yaklaşık olarak güçlü değildir.
(Neden) “sadece bir kişi bir anda konuşuyor eğer Tom, (sormak) blurting imtina miyiz? Sınıf çok daha verimli çalışacak (neden). Saraybosna da okumak Ayrıca, sorun şansını almaktan kaçının. Eğer saygılı (pozitif biten) olabilir bana göstermek eğer bir gözaltı kaçınarak çok daha iyi bir şans olacaktır. “
Bağlam oluşturma da her şey için size söylemek neden yanıtlayan içerecektir. Sorusuna cevap “Neden önemli bu benim için?”
6. Bir zihinsel resimler boyayın.
Daha uygun davranış için bağlam oluşturmak için bir metafor kullanarak bir öğretmen gerçekleştirmek için gayret yapabileceğiniz en eğlenceli ve keyifli egzersizler biridir. Bir metafor iyi düşünülmüş dersin tüm unsurları içeren bir zihinsel resim çiziyor. Önceden öğrenilen metafor çağrıştıran saniye içinde geri öğrencinin aklına ders getirebilir.Aşağıdaki benim grup derslerinde kullanmak büyük bir metafor bir örnektir:
Ben tutarlılık prensibi dediğimiz bir metafor kullanın. Tüm insanların istedikleri tutarlılık prensibi devletler tutarlı olarak görülebilir. Ben zihinsel odanın önünde benim pozisyonda kendilerini yere olmalarını isteyin. Ben onlar sınıf öğretmek gerek öğretmen olsaydı onlar ne olurdu beklentileri hayal etmelerini isteyin. Ben daha sonra bu beklentilerle tutarlı kalmasını isteyin. Bir sihir numarası gibi ve benimle empati onları alır. Yapmam gereken onları beni olmanın nasıl olacağını hayal olması. Onları beklenti kadar tutarlı setleri gerektiği varlık inanıyorum yapılan olması. Sonra tutarlı olması için onları her gün hatırlatan devam edebilirsiniz.
Son Düşünceler
Bu önerilerin hepsi kendi yüksek beklentiler oluşturmak ve bizimle birlikte yerine bize karşı yürümek öğrencilerin itmek için temel bir temel oluşturmak. Bu bizim öğrenciler için yüksek beklentileri için bir şey, ama öğrencilerin kendi yüksek beklentileri oluştururken, hep birlikte sonuçları ihtiyacını en aza indirmek için muhtemeldir. Bu adımı attığımızda, biz öğrencilerin başarı içine suçluluk ve utanç açmak için mümkün olan en iyi ortamı yaratmak.