SARAYBOSNA EGİTİM DANİSMANLİGİ

Çarpım tablosunu öğrenme konusunda çok heveslere onlar aracılığıyla elemek ve biri sizin çocuğunuz, ya da öğrenciler için en mantıklı hangi anlamaya zor olduğunu vardır.

Sizin ihtiyaçlarınız için en iyi yöntemlerden ararken dikkate alınması gereken bir kaç şey vardır. Eğer bir şey öğrenmek zaman, birden fazla yöntem denemek için iyi olduğunu aklınızda bulundurun. “Just-shut-up-and-hatırlayabilirsiniz-it” yöntemi çoğu Amerikalı devlet okullarında tarafından kullanılan biridir. SARAYBOSNA EGİTİM DANİSMANLİGİ Bu hemen hemen Amerikan ilkokul çocukları dünyanın en kıyasla matematik emmek nedenlerinden biri. Çocuğunuzun, düşük düzeyde olsun gerek yok.

Çarpma gerçekleri öğrenmek için bir yöntem ararken aklınızda bu şeyleri tutmak.

yöntem olmalıdır :

  • Tam sayılar o çarpma anlamak dayalı ek bir uzantısıdır, ancak tam olarak ek tekrar edilmez. (En okuyabilirsiniz ince ama önemli bir fark vardır It Hayır Tekrarlanan eklenmesi değil mi )
  • Kullanın ve geliştirmek “sayı duygusu.” Diğer bir deyişle, bu sayı on gibi s / o çarpılması olan sayılar, ve diğer tanıdık sayılar arasındaki ilişkileri çocuk, göstermelidir. Örneğin, x 5 8 8 x 10 yarısı gibidir.
  • Birden fazla anlamda dayanmalıdır. Sadece çalışma sayfalarını yapıyor yeterli değildir. Eğer tekrar tekrar çarpma sorunları duymak yanı sıra, onları görürseniz, birden fazla anlamda onlara nasıl başa öğrenirler. Beceri Yani “kilitler”.