Saraybosna eğitim danışmanlığı

Öğrenciler ayrıca soruları bölüm başlıklarını açmak için öğretilebilir. Bilim kitabında bölümün başlığı “Hücresel Solunum,” eğer Örneğin, “Ne hücresel solunum? Olduğu” ya da, bir soru bu açmak için çocuğunuza öğretmek “hücresel solunum ile ilgili önemli gerçekler nelerdir?”

Bağlayın :

Birlikte neden ve etkisi, motivasyon ve dizinin daha anlaşılması için okuma parçaları bağlamak için nasıl çocuğunuza gösterin. Desenleri fark ve bulduğu ne hakkında konuşmak için onu cesaretlendirin.

Sadece yeni bir şehre taşındı, bir çocuk hakkında bir hikaye okurken Örneğin, okulda yeni çocuk olmak gibi hissediyorum ne olur hakkında çocuğunuzun konuşmak. O “yeni çocuk” olduğu bir zaman hatırlamak ve diğer insanların ona nasıl tepki hakkında konuşmak için onu sor. Saraybosna eğitim danışmanlığı Onu diğer insanlarla arkadaş olmak için kullanılan “yeni çocuk” ve nasıl hissettiği stratejileri hakkında hikaye örneklerini bulmak var.

Görseller açın :

Okurken aktif görselleştirmek için çocuğunuzu teşvik edin. Nasıl renk, hareket ve sürpriz dolu etkili görüntüler oluşturmak için ona göster. Çizmek, grafik ya da o daha iyi anlar ve hatırlar, böylece okuma dışarı hareket Çocuğunuzu cesaretlendirin.