Sınıfta sansür

Bu endişe yorum sansür o Amerika Birleşik Devletleri yayılıyor, coğrafi, ekonomik, dini veya siyasi boundaries- tarafından sınırlanmadığı olduğu delillerin ağırlığı ile gösterir.

Maine California kitaplar, sihirli işaretleri ile düzenlenen Jilet tarafından sakat ve yakılmak üzere öğretmen ve öğrencilerin elinden zorla aldılar ediliyor. Onlar ana gruplar tarafından kitapların “şüpheli içerik” haberdar edildikten sonra bu olaylar yerel okul kurulları tarafından sıralanır.

Batı Virjinya polis keskin nişancılar tarafından üzerine ateş edildi ana kazık hatları üzerinden çocuklarla dolu okul otobüsleri eskortluk yaparken bir Ortabatı dereceli okul yöneticileri bir Maurice Sendak masal Eroslardan üzerinde kalem pantolon bir sanatçı kiraladı. “Bu hırsızlar ve katiller ile birlikte, onlar olan günahkarlar için markalı ve topluma kaldırılır, zaman.” Olarak değerlendirilecektir bireyler tarafından yazılmış kitaplar eşcinseller kütüphaneler ve okullar kaldırılır edilecek Eserlerini bu “Save Our Children” grup tarafından sakıncalı kabul edildi John Milton, Emily Dickinson, Walt Whitman, Hans Christian Andersen ve olan yazarların bazıları.

Bu tür hareketlerin aşırılıklarını tasvir yeterli değildir. Sadece sakin aracılığıyla, konular ve organizasyon ve baskı gruplarının hedeflerinin bir keskin bilinci haberdar tartışma çabalarını etkin bir karşılık olabilir. Jenkinson çocukların zihinlerini rehberlik edecek kimin kararı aktif ses olurdu ilgili öğretmenler, kütüphaneciler ve ebeveynler için bazı öneriler sunuyor. ” Onları orada ve biliyorum edelim. diken üstünde olan öğretmenlerin tutun izliyor ! “Minnesota, Inc. Ebeveynleri” Eylem Planı “öneren Ve yaptıkları.