St Andrews Üniversitesi

Bu ünlü İskoç Okul Prens William Kate Middleton araya yer olarak son zamanlarda en bilinir. Bir kraliyet halktan karşılamaktadır. Onlar, aşık bir peri masalı düğün var ve bir prenses yapılır. Bu çocukluk hayallerinin şeyler var.

Evet, bu yüzden anne hiçbir sorun yurtdışında burada bir dönem onaylayan olmalıdır, royalty yanı sıra siyaset, eğlence, edebiyat ve daha büyük isimler tarafından seçilen bir üniversitedir. O kadar çok tanınmış İngilizler de onların üniversite olarak Aziz Andrews tercih neden görmek açıktır. Home Dünyanın en eski ve en çarpıcı İskoç kasabaya yerleşik olarak golf sahası sonra, St Andrews Üniversitesi, normal kampüslerinin farklıdır aradı.

Kuzey Denizi üzerinde yer alan, sadece bir gün ziyaret hayal bir konum kişilerde üniversite katılıyor olacak. Bu şehir ve üniversite tarihi, sadece güzelliği ekleyin. 1413 yılında kurulan St. Andrews Üniversitesi İskoçya eski ve İngilizce konuşan dünyanın üçüncü en eski.

Herhangi gibi ABD’de Ivy League Okulu, St Andrews Üniversitesi Eğer özgeçmişinizi hakkında övünme ve hayatının geri kalanı için insanlar hakkında hikayeler anlatacağım yurtdışı tecrübem bir çalışma olduğunu. İskoç sahne için, prestijli bir üniversite deneyimi ve bir prens ya da prenses toplantı umut, Andrews Üniversitesi destansı bir Londra alternatiftir.Oh, ve biz kilts erkekler bahsetti mi? Hubba, hubba!