St.Gallen (HSG) University


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

St.Gallen nakış sektörünün doruk – – St.Gallen Üniversitesi (HSG), İsviçre, 1898 yılında bir “Business Academy” olarak kuruldu ve HSG hedefini sürdürmeye devam ediyor 1899 yılında ilk ders sundu Yönetim, Ekonomi, Hukuk, Sosyal Bilimler ve Uluslararası İlişkiler bütünleştirici bir bakış tarafından yönlendirilen bir uygulama odaklı eğitim, onun daha fazla 7,600 öğrencilerine. Başarı ile: sürekli Avrupa’nın en iyi işletme okulları arasında sıralanır olmuştur. Yönetim Financial Times Küresel Masters 2014 Sıralama biz CEMS Master Uluslararası Yönetim ile Strateji ve Uluslararası Yönetim Yüksek Lisans ve 5. ile 1 yerleştirilir. Bankacılık ve Finans Yüksek Lisans Finans Sıralaması Financial Times Masters 6’ncı sırada yer alıyor. Buna ek olarak, HSG EQUIS ve AACSB Uluslararası akreditasyon ile ününü artırmıştır.

St.Gallen Üniversitesi (HSG) entelektüel esneklik ve kültürlerarası niteliklere sahip mezunlar teşvik etmek, toplumun ve ekonominin taleplerini karşılamak için eşsiz bir akademik yapısını geliştirdi. Biz bir insancıl yaklaşıma dayalı bir eğitim sunarak, profesyonel ve kişisel anlamda hem de öğrencilerin geliştirmeyi hedefliyoruz.