Stott en Kolejler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516
Stott en Kolejler eğitim sektöründe zorlu ilgili bir liderdir. Onun 130. doğum o Melbourne Avustralya en eski özel Business kolejlerinden biridir kutlayan, dünyanın 1 numaralı en yaşanabilir şehri olarak. Stott en Kolejler 130 yıldır yüksek kaliteli iş eğitimi vermiştir ve Melbourne şehir içi üzerinde bulunan Güzel Lygon Caddesi.

Eğer Stott adlı Colleges öğrencileri şimdi Stott en az kendi lisans derecesi tamamlanması yeni iki yıllık çalışma sonrası çalışma vizesi için başvurabilirler biliyor musun? Muydunuzfazla bilgi alın.

Mezunlarımız PriceWaterhouseCoopers’ın, Ernst & Young, Parlamento Binası ve ANZ bankasının, mezunlarımız Stott en az öğrenmek teknik, kişilerarası ve yönetim becerilerini gösteren gibi önemli şirketlerin istihdam kazanmıştır. Stott en Kolejler Business & Hospitality Mesleki derslerden programları sunmaktadır İşletme Lisans Programlarına. Muhasebe ve Toplum Hizmetleri Yönetimi. Bizim uluslararası öğrenciler çoğu bir, ikincil meslek veya Stott en az bir lisans kursuna başlamadan önce ilgili İngilizce Dil Merkezi, Melbourne Language Centre (MLC) İngilizce eğitimi. daha fazla bilgi edinin (PDF) İş broşür Lisans

Bizim İş Dersleri
Bachelor of Business
(156 hafta) CRICOS Ders Kodu 057075K Sizin Derece size hak edecek:

 • Pazarlama
 • Şirketler Hukuku
 • Yönetim Temelleri
 • Finansal (Kar ve Zarar, Vergilendirme, Gelir Tahminleri, vb)
 • İnsan Kaynakları
  VE DAHA!

Ne Kariyer sonuçları

 • Kariyer aşağıdaki sektörlerde sonuçları;
 • İK
 • İşe Alım
 • Özel ya da Hükümet
 • Tüzel

Eğer iş veya ilgili alanda önceki çalışmaları var mı? Bir Diploma veya bir İleri Diploma için 12 kredi muafiyetleri kadar 8 kredi muafiyetleri için uygun olabilir. Daha sonra az 2 yıl İş bir lisans tamamlayabilirsiniz.  Business (Muhasebe) Lisans (156 hafta) CRICOS Ders Kodu 069334G muhasebe önemli olan derece yapısı doğrudan taşımak için bilgi ve bilgi ile öğrencilere Bir Mali Müşavir olarak ya bir çalışanın veya bir küçük işletme sahibi olarak kariyer; veya lisansüstü düzeyinde daha fazla çalışma üzerine gidin. Aynı zamanda başarılı mezunları EBM Avustralya ve Mali Müşavirler Enstitüsü (IPA). Üyelik için uygun hale sağlayacak tam olarak istihdam edilmesi mümkün mezunları ile EBM Avustralya ve Mali Müşavirler Enstitüsü tarafından tanınan İş (Muhasebe) Lisans Muhasebeciler de üyelik. için uygun hale gelir İşletme Lisans (Toplum Hizmetleri Yönetimi) CRICOS Ders Kodu 063246A (156 hafta) İş (Toplum Hizmetleri Yönetimi) Lisans topluluğu sektöründe öğrencilere iş uygulamaları geniş bir anlayış vermek için tasarlanmıştır . Avustralya’da Sağlık Sektörü büyüyen ders yönetim düzeyinde çalışmak için öğrencilere gerekli bilgi ve becerileri vermek için tasarlanmıştır oruç için biridir. Öğrenciler gerekli gitmek için temel ve tam lisansüstü Üniversite dersleri olacak.