Teknoloji Eindhoven Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

TU / e mühendisliği bilim ve teknoloji alanı içinde bir akademik eğitim gençlere sağlama temel amacı ile, teknoloji araştırma odaklı, tasarım odaklı bir üniversite olmayı hedeflemektedir.
temel unsurları olan üniversite pozisyonları kendisi değişmedi 2004 yılında:
birincil görevi sağlam bir bilimsel temel ve bilginin derinliği sahip (Bilim düzeyinde Master at) mühendislerinin eğitimi yanı sıra alanları ve işlevleri geniş bir yelpazede başarılı kariyerlerini geliştirmek sağlayacak gerekli yetkinlikler toplum içinde. lisans ?? s programları (Lisans) Lisans ?? s düzeyinde meslek eğitimi için bir temel olarak hizmet amaçlanmıştır. TU / e de (Felsefe düzeyinde Doktor at) (Mühendislik düzeyinde Profesyonel Doktora de) (Bilim düzeyinde Master at) öğretmenler, tasarımcılar ve araştırmacılar yetiştirmektedir. Buna ek olarak, bu postacademic programları ve kursları vermektedir.
TU / e mühendisliği bilim ve teknoloji alanı içinde, odaklanmak için tercih araştırma alanında, alır veya uluslararası bilim dünyasında önemli bir rol alabilir belirli alanlarda, ve hangi yüksek bir, ya hızla gelişen teknoloji yoğunluğu ile toplumun bilgi-yoğun sanayi ve diğer sektörlere anlamlı katkılarda yapabilirsiniz. TU / e araştırma sonuçları başarılı yenilikler çevrilmiştir sağlamak ve yeni işletmelerin oluşturulması için bir temel olarak hizmet için çaba göstermektedir. Bu aktif girişimcilik için tercih öğrencileri ve personeli teşvik eder.
öğretim ve araştırma kalitesi yüksek uluslararası standartlara uymalıdır.
TU / e öğrencilerine ve personeline ilham kaynağı olacak bir başka deyişle, uluslararası ve akademik entelektüel uyarıcı, çalışma ve çalışma ortamı sunuyor Onları geniş sosyal ve kültürel katılımı ve girişimci bir tavır kişisel gelişimi, temelli.