Telefon Hacking

Glenn MULCAIRE, gazetenin telefon hack uzmanı, aynı zamanda 1990’larda ABD’de bir çocuğu öldürmekten mahkum edildi eski ev sekreteri David Blunkett ve İngiliz dadı Louise Woodward, ait sesli mesajları kaydedildi.

Hack yol kağıdı ile bir yıl [sterlin] 100.000 ödenen MULCAIRE, 43, aynı zamanda öldürülen öğrenci Milly Dowler adlı sesli yakalama itiraf etti. Polis kurbanlarına ilişkin notların ‘binlerce sayfalık binlerce’ bulundu sonra önceki bir duruşmada, o telefon hack işlemek için komplo üç sayar başvurdu.

Savcı Andrew Edis, QC, onlar jüriye ortaya çıkarılmıştır sonra şimdi ilk defa rapor edilebilir onların istekleri, telefon hack bir haydut muhabir sınırlı ve kağıt onların gazetecilere ne olduğunu biliyordu de bariz yöneticileri değildi gösterdi dedi yapıyor.

Onlar bunu biliyordu ‘onlar besbelli onlar ne istediğini çünkü çantanızda dizeleri sorumlu oldukları için, ne izin vardı: O jüri söyledi.

‘Onlar Bay MULCAIRE yapılan muazzam ödemelerden sorumlu idi.

Onlar gerçekleştirildi sağlamak için bir komplo partiyi vardı. ‘ Onların karar vardı jüri söyledi ‘oldukça basit bir sorun: Telefon hack vardı – biliyordu?’ O devam etti: ‘News of the World bir Pazar kağıt olduğunu, o haftada bir kez yayınlandı anlamına gelir.

‘O büyük bir belge değildi, Savaş ve Barış değildi – düzenleme ise, aslında çok fazla sorun olmadan içindekiler ilgi alabilir, belgenin tür oldu. …