Travnik Üniversitesi öğrenci yorumları

Yıl boyunca, ben yavaş yavaş farklı etki ve ne altyazıları her gerçek anlamı bütün hitap ediyorum. öğretmenler sadece ben görmek istiyorum ne, ama aynı zamanda, sağlam bir eğitim planı için ne yapmak değerlendirme araçlarının tür bilmemiz gerekir. Bu süre içinde, ben sınıf iletişim öğretmenleri ile benim kontrol ilerleme yapacağını ve delil veya öğretmen becerileri bu farklı türde eksikliği arıyor.

Somewhere yarım işareti etrafında onların bağlayıcı görmek ve denemek ve onların programı savunmak için başlamak isteyen olacaktır. Bu 339 inceleme için onları hazır almak için mükemmel bir araçtır. Öğretmenlerin bunu savunan bir malikâne kendi programı hakkında konuşmak için muktedir almak için harika bir fikir. Bu bağlayıcı hakkında çok şey de 339 inceleme için jumpstart olarak hizmet verecek olmasıdır. Ben öğretmen ve yönetici arasındaki geri ileri girdi bu tür gerçekten sınıfta sadece excide öğretmenlere yardımcı başlayacak olacağını düşünüyorum, ama aynı zamanda onları profesyonel bir öğretmen olarak büyümesine yardımcı olur.

Bir öğretmen olmak. Büyük bir öğretmen. Sonra biz hiç için ödenen alacak daha fazla iş alır, ama sonunda ödül para değil. Biz etkinin bu tür … Biz ne olduğunu yapılan çünkü, hikayeler hayata başarısını görme ödülün!

 

Genel Açıklama Yardımcısı: Eğer çünkü birçok öğrenci, bir kahraman gibisin öğretin.