UKRAYNA ODESSA UNİVERSİTESİ

Öğretmen eğitimi% 80 “insan faktörleri,” her gün hakim sizin gençler olanlar dakika-to-dakikalık problemleri odaklanan eğitim sadece yaklaşık% 20 ile, içerik olmak eğilimindedir. Bir öğretmen, danışman, sosyal hizmet uzmanı ya da psikolog olsun, sen cevap tükendi günler vardır.

Burada en zorlu gençlik sorunları için ihtiyacınız olan cevapları almak için şans. Web sitemizin bizim Canlı Uzman Yardım alanında yöneltilen sorulara kulak misafiri, ve belki soru cevap verilecektir. UKRAYNA  ODESSA UNİVERSİTESİ Canlı Yardım için bir sorum var? Sitemizde Canlı Yardım ikonuna tıklayın, aşağıda bağlantı.

S: nasıl yok ebeveyn katılmak için çocuk yardımcı olmak için istekli görünüyor zaman küçük çocuklar sitemizde göstermek için almak için herhangi bir fikir var mı?

A: Biz çocuğun katılmak için yardımcı olacaktır biter bunun sitenizin kuralları veya politikalarını ihlal sürece, o bunu, yani bu alandaki araçları haklı inanıyorum. Servis bunu çocuğu almak için ne gerekiyorsa yapması gerektiğini, sadece önemlidir. Eylemler, telefonla çocuğun uyanık sabah çocuğu toplayıp, ya da genç kullanmak için bir çalar saat güvence içerebilir. Ayrıca popüler “Okulu (veya Ajans) için geri sayım Takvimi” kullanın veya bir faks yapabilirsiniz. “Okul Takvimi için geri sayım” okul için hazır almak için gerekli eylemleri gerçekleştirmek için çocuğun kez listeler. Bu hayati bir aile denetiminin olmaması için biraz dengeler.