ukrayna üniversite

Yönlü karışıklık, ya da sözde ayna yazma harfler, tam kelime veya numaraları ters çevirmek için nedenidir. ukrayna üniversite Aşağıdaki belirtiler yönlü karışıklık gösterir:

* Dyslexic ‘b’ ve ‘d’, ya da ‘p’ ve ‘q’, ya okuma veya yazılı gibi harfleri ters gelebilir.

* O okurken ya da ‘w’ olarak ‘u’ veya ‘m’ olarak ‘n’ yazma, harfleri ters gelebilir.

* O okumak veya ‘hayır’ ‘on’ için, ya da ‘tar’ için ‘sıçan’ gibi kelimeleri yazabilirsiniz.

* O okumak veya 71 için 17 yazabilirsiniz.

* O yazma harfler, sayılar ve kelimeleri ayna olabilir.

SIRALAMA GÜÇLÜKLERİ

Birçok disleksikler sırayla şey algılanması ve aynı zamanda dizisini hatırlayarak, yani sıralama ile sorun var. Doğal olarak bu okuma ve doğru yazım yeteneklerini etkileyecektir. Sonuçta, her kelime belli bir sırayla harflerden oluşuyor. Amacıyla bir sırayla harfleri algılamak zorundadır okumak ve aynı zamanda söz konusu harflerin dizilimine tarafından temsil edilmektedir ne kelime hatırlamak için. Sadece, bu amin ‘haline’ demek ‘veya’ adı ‘harflerinin sırasını değiştirerek.

sıralama zorluklar göstermektedir disleksi belirtilerinin birkaç şunlardır:

Okurken *, yanlış sırayla harfleri koymak olabilir dyslexic, okuma ‘sol’, ya da ‘kedi’ olarak ‘hareket’ olarak ‘keçe’.

* O yanlış sırayla kelimeleri koymak olabilir, okumak için ‘var’ ‘vardır’.

* O okuma veya ‘cart’ için ‘kedi’, ya da ‘gitti’ için ‘ıslak’ yazılı yani, harfleri ihmal edebilir.

Dyslexics da sorun gün örnek telefon numaraları, bir yıl ay, mevsim, ve etkinlikler için alfabenin, sayılar dizeleri, sırasını hatırlama olabilir. Genç çocuklar da zor haftanın günlerini hatırlamak için bulabilirsiniz. Bazı ‘ön’ ve ‘istatistik’ gibi örnek kelimeler için, ağızdan yanlış sırayla heceleri almadan uzun kelimeleri tekrarlamak mümkün değildir.

KÜÇÜK KELİMELER İLE GÜÇLÜKLERİ

Onların okuma ile mücadele çocukların ebeveynleri tarafından yapılan bir açıklama sık sık “o büyük zor kelimeleri alır, o kadar dikkatsiz olduğunu, ancak tüm küçük olanlar aptalca hatalar yaparak tutar.” Olduğunu Elbette, kötü okuyucu zor kelime takılıyor, ancak birçok onlar yönetmek gerekir basit kelimeleri hatalar yaparak kötü şeyler yapmak için gibi görünüyor – ‘eğer’, ‘karşı’ ‘ve’ gibi.

Bu bir çocuk, özellikle dikkatsiz veya tembel olduğunu bir işareti son derece yaygın olduğunu ve değil dikkat etmek önemlidir.