Ukrayna universiteleri

Üniversiteler yalnız öğrenci seçme süreçlerinde daha fazla sınıflara bakıyoruz. Gazeteler sık ​​sık, bugün okulların durumunu kınamak rağmen, gerçeklik daha fazla ülkede daha fazla okul sıkça zamankinden daha yüksek bir standarda, daha fazla çocuk eğitimi olmasıdır. Daha öğrencilerin de üniversiteye gidiyor. Geçmişte birçok öğrenciler sırf aile adı ya da katıldığı yatılı okulun en elit okullara başvuran, ancak bu uygulama düşüş kadar, ve kabul süreci kaliteli eğitim kurumları her yerinden çizim uygulamaları ile artan rekabet olduğunu dünya. Ukrayna universiteleri Elit kolej katılmak amacı öğrenciler için, örneğin, Amerika Birleşik Devletleri, kabul oranları göz korkutucu: Amherst% 14.2,% 9.3 Princeton, Yale% 8.3 ve Harvard bir şok edici düşük% 7.1. başka seçenek İngiltere okulları ve eşit rekabet ve aynı zamanda dünyanın her yerinden başvuruları alırsınız. Nasıl bir öğrenci uygulama da valedictorians ve mükemmel bir not ortalamasına sahip uygulayan diğer öğrencilerin tüm uzak durmasını yapar?

Geçtiğimiz müfredat dışı faaliyetler büyük ölçüde okul topluluk duygusu oluşturmak ve okula gelen az akademik bazı öğrencilerin tutmak için bir kanca olarak hareket etmek var. Birçok okulda bu hala gerçek bugün, ama daha ilerici okullarda ders dışı çok fazla demek. Ders dışı, kendi çıkarlarını keşfetmek için gerçek hayat ortamında sınıf beceri ve kavramları uygulamak için, ve çok yönlü bir insan olmak için öğrenciler için bir yol sunar.

Üniversiteler ve geleceğin işverenler gerçekleri milyonlarca ezberlemiş olan robotlar için aramıyorum, ama bunun yerine ömür boyu öğrenen bireyler dinamik arıyoruz.