UNİVERSİTY OF SARAJEVO

Önümüzdeki on yıl içinde neye benzeyeceğini eğitim düşünüyorsunuz, bir hızla teknoloji trendleri geride öğrencilerimizin çok sayıda bırakarak olduğunu anlar. Bu ilerleme ve yenilik geldiğinde biz artık görünür hareketin bir çağda yaşıyoruz. Bugün üstel bir değişim çağı. Yeni ve sürekli iyileştirilmesi teknolojiler her gün kadar haşhaş ve toplumun her köşesinde vardır.

Bu cesur yeni dünyanın en iyi ve en parlak yetiştirmek, yeni ve geliştirilmiş eğitim paradigma alacaktır. UNİVERSİTY OF SARAJEVO Sınıf köşesinde yaş, eğitim araçları izin bize geleceğimizi mal olabilir hata olacaktır. Adaletsiz erişim çocukların kitleleri atmadan biz önümüzdeki on yıllar boyunca kullanılabilen işçilerin küresel havuzun dibinde çürümek sağlayacaktır.

Yeni Araç

Ben birkaç yıl önce bir açık artırmada oldu ve ben kullanmak düşündüm birkaç eski ahşap araçları fark ettim.Birkaç dolar için, ben bir nesil veya daha fazla kişinin araç kutusunda olabilir el aletleri bir ürün yelpazesine yakala başardı. Önümüzdeki on yıl geçti gibi benim projeleri bu eski, donuk araçları outgrew kadar, ben projeleri geniş bir yelpazede için benim dükkanda bu araçları kullanılır. Benim ahşap kreasyonlar benim beceri ve sanat yaptığı gibi geliştirmeye devam etti. Ben hızlı bir şekilde gelişmiş araçlarını kullanarak gelişmiş işçilik çevirmek olacağını keşfetti. Herhangi bir woodworker size anlatacağım gibi, yeni araçlar, yeni beceriler gerektirir.