Üsküp üniversiteler

Birçok yetişkinler için, o alır hepsi bu. Biraz eğitim ve danışmanlık bazı ile, ADD ve DEHB ile yaşamak nasıl öğrenirler.

ADD VE ÇOCUKLARDA DEHB

Çoğu kişi çocukları olarak DEB veya DEHB tanısı almaktadır. Onların sayesinde biz daha fazla ya da belirgin hiperaktivite olmadan Dikkat Eksikliği Bozukluğu birçok yüzleri, hakkında yapabilirsiniz.

Yıllar önce, benim en önemli buluşlardan biri 12 yaşındaki müşteri ile oldu. Bana yaptığı ilk açıklamada şaşırtıcı oldu.

Acı bir bakışla, o “Ben düşünüyorum ve biz bu gezegene yapmış olduğu tüm görünce bir insan olmak için acıyor. Üsküp üniversiteler Ama, ben daha iyi yapmak için buradayım biliyorum.”, Patladı Onun enerjisini Tarama, o oldu acıyı hissedebiliyordum. O deri olmadan doğmuş sanki benim için öyleydi. O, etrafındaki her şeyi hissediyordu.O hiçbir kişisel sınırlarını vardı.

Bu oturumda ona yardım, ancak daha bana yardımcı oldu. Ben ADD ve DEHB engelli olmayan bir şüphe gölgesi ötesinde, öğrendim. Onlar hediyeler konum. Bu hediyeler yönetilen ve beslenen gerekir, ama onlar hala hediyeler konum. Onlar bile bizim türler gelişmektedir şekilde işaret edebilir.