Uzak Doğu Federal Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Uzak Paskalya Federal Üniversitesi sonra tekrar Uzak Doğu Ulusal Üniversitesi olacak Şarkiyat Enstitüsü, kurulduğu 1899 yılına dayanıyor. Yıllar geçtikçe, o gururla Rusya’nın Uzak Doğu’daki en büyük, en yenilikçi ve uluslararası kabul görmüş yüksek öğretim kurumu haline gelmiştir. Bugün, Pasifik Kıyıları, eğitim, araştırma, ve yüksek teknoloji geliştirme içine Rus Uzak Doğu entegrasyonu teşvik için çabalıyor.

(Vladivostok yakınlarındaki) Russky Adası pitoresk Ajax Koyu’nda yer alan, Uzak Doğu Federal Üniversitesi’nin yeni kampüsü Rusya’da hiçbir eşdeğer olan benzersiz bir projedir. Bizim asıl amacımız öğrenme, bilimsel araştırma ve yaratıcı gelişimi için mükemmel koşullar yaratmaktır.
Eğer yeni iş ya da sualtı robotları oluştururken, ya da eko-dostu evler veya iç tasarımında, oşinografi veya arkeoloji okuyan ilgilenen olsanız – biz size yardımcı olacaktır başarılı.

FEFU gerçekler ve rakamlar:

– Ortalama sınıf büyüklüğü: 20 öğrenci
– Öğrenci-öğretim elemanı oranı: 7: 1
– seçim için lisans programları: 84
– Mevcut Lisansüstü programları: 54
– İngilizce Lisans programları: 10
– kampüs tam zamanlı öğrenci üzerinde: 25000+
– Lisansüstü ve doktora sonrası öğrenci: 1000+
– Uluslararası öğrenciler: 900+
– Kayıt 22 ülkeden gelen öğrencileri kapsamaktadır
Uluslararası fakülte öğretim kampüs ve çevrimiçi üzerine: – 90+
– ABD, Çin, Kore Cumhuriyeti, Japonya, Vietnam üniversiteler ile ikili diploma programları , Avustralya, Yeni Zelanda, Almanya, İspanya: 14