Waterloo BAE Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516
50 yıldır, Waterloo Üniversitesi liderlik, yenilikçilik, mükemmellik ve ününü dayalı, Kanada’nın önde gelen kapsamlı bir üniversite haline gelmiştir. Lisans ve lisansüstü programlarda 30.000 üzerinde öğrenci ile, Waterloo mezunları teknoloji ön planda olan ve bizim profesör son gelişmeler bir eğitim ve temelleri sağlam bir temel sağlayacaktır kendi alanlarında lider vardır.
2008 yılında, Teknoloji Yüksek Kolejleri ile işbirliği içinde Waterloo Üniversitesi, küresel çalışma ve iş deneyimi kazandırmak, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri, bir kampüs kurdu.Eğitim öğrenciler Waterloo BAE ÜniversitesiWaterloo, Kanada ana kampüste kendi derecesini tamamlamadan önce, (Waterloo BAE), Dubai 2 yıl çalışmada. Waterloo BAE global tecrübe öğrencileri Orta Doğu ve Kanada’da önde gelen şirketleri ile gerçek dünya pratik deneyim kazanmak kooperatif eğitim modeli, ile geliştirilmiştir.
Neden Waterloo?
 • Kanada En genel üniversite
  Maclean’ın Dergi –
 • Kariyer hazırlanması için # 1
  Globe and Mail
 • Top 50 Mühendislik ve Teknoloji Üniversiteleri dünya
  Times Higher Education
Waterloo BAE Programlar
Waterloo BAE öğrenciler Waterloo, Kanada yanı sıra Waterloo BAE öğretmek ödüllü profesörlerin dünya standartlarında bir eğitim almak.Aşağıdakimühendislik ve iş programlarıMatematik Mühendislik Fakültesi ve bizim Fakültesi sunulmaktadır:

 • Kimya Mühendisliği
 • İnşaat Mühendisliği
 • Finansal Analiz ve Risk Yönetimi
 • Bilgi Teknolojileri Yönetimi
Kooperatif Eğitim: Mesleki İş Deneyimi
Waterloo lisans programları dayanmaktadırkooperatif eğitim eğitim bilgi ve pratik deneyim entegre. Co-op çalışma şartları ile akademik çalışma koşullarını alternatif derecelerine boyunca öğrenciler tam dört ay staj. Mezun olduktan sonra, Waterloo öğrenciler deneyim sanayinin 2 yıl mezun ve co-op şartları ile geliştirilen profesyonel rehber bir ağa erişimi vardır.