West Texas A & M Üniversitesi


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516
Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yurtdışında çalışma programı almadan önce İngilizce dil geliştirmek gerekiyor? İkinci Dil Uluslararası sağlayan size West Texas A & M Üniversitesi’nde garantili yerleştirme sunan İngilizce olarak İngilizce dil yükseltme tamamlayın. Bu başarı için hazırlamak için mükemmel bir yerdir.
İkinci Dil olarak İngilizce
İkinci Dil Enternasyonal (ESLI) olarak İngilizce özel üniversite bağlı öğrenciler için tasarlanmış kapsamlı, akademik dil programıdır.20 yılı aşkın için, ESLI Kuzey Amerikan Üniversitesi kampüsünde okuyan hayallerini yerine getirmek için bir fırsat uluslararası öğrencilere sağlamıştır.

West Texas A & M Üniversitesi

Yer
West Texas A & M Üniversitesi Canyon, Teksas yer almaktadır. Öğrencilerin kültürel, alışveriş ve eğlence mekanlarına büyük bir dizi sunan, sadece 17 kilometre Amarillo şehirden. Kampüs WTAMU Texas A & M Üniversitesi sisteminin bir üyesi olan ve yaklaşık 8.000 öğrenci bir kayıt vardır. 176 dönümlük kampüs 44 bina vardır ve mermer heykel ve spor kompleksi ile yaya alışveriş merkezi. IçerirKonut çalışma odaları, çamaşırhane, rekreasyon alanları, televizyon ve lounge alanları, telefonlar sağlayan On-kampüs yatakhaneler, ve otomatlar öğrenciler için mevcuttur . Dairelerde ayrıca 21 üzerinde olan ya da en azından 45 Saat transfer kim öğrenciler için mevcuttur.

Kendi lisans programının tam dönem için geçerli olan burs – Kalifiye ESLI öğrenciler de bizim burs yararlanacaktır! Yanı sıra, lisansüstü programlar için bağlı öğrenciler ESLI programının son dönemde GMAT ve GRE yazabilirsiniz. Onların ülkenizden ayrılmadan önce Best of all, her ESLI öğrencinin kabul alır.  çalışacağım öğrencilerimiz, ESLI her öğrenciye bir tam üniversite deneyimi sunuyor kampüslerinde bulunan: tüm tesislerin ve programların yurt konaklama, öğrenci kartları ve erişim kampüs. Bizim titiz akademik İngilizce eğitimi ve akademik entegrasyon çalışmaları ve başarı için kesintisiz geçiş sağlamak.

Neden Esli seçmeliyim?
  1. Akademik nitelikli öğrenciler tam ESLI programları için garantili üniversite yerleştirme
  2. ESLI programları tamamlamak isteyenler için gerekli TOEFL
  3. ESLI programının tamamlanmasından sonrasına kadar GMAT ve GRE erteleme
  4. Uluslararası öğrenciler için Erişilebilir burslar
  5. Toplum ve etkinlikler – ESLI öğrencilerin üniversite ortaklarımızla tüm tesis ve faaliyetlere tam erişime sahip