Yönetim Acsenda Okulu


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516
Vancouver dünyanın her yerinden gelen yeni gelenlerin memnuniyetle çeşitli uluslararası şehir. Bunu Kültürel çeşitlilik şehre ayak adım an fark edeceksiniz. Ayrıca sürekli dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak sıralanır tam olarak neden fark edeceksiniz, hafif kıyı iklimi, güvenli sokakları, ve doğal unutulmaz sayesinde çevresi. Öğrencilerimizin% 80’i Kanada dışından geliyor. Neden hepsi Acsenda de iş dersleri almaya Vancouver gelmek seçerim? Biz farklıyız çünkü. Bir anlamda uluslararası yönetim ve liderlik okulu olarak, bizim kampüs dünyanın dört bir yanından gelen parlak zihinleri ile doldurulur. Sonuç olarak, mezunlarımızın sadece bir iş eğitimi alamadım – uluslararası iş gerçeklik onları hazırlayan geniş çapraz-kültürel deneyim olsun.

SAĞ VANCOUVER KALBINDE.
Global Kampüs şehir Vancouver bulunur – güçlü iş tüm Asya-Pasifik üzerinde bağlantıları, Amerika ve dünyanın geri kalanı ile bir karşılama, uluslararası şehir. Ayrıca sürekli dünyanın en yaşanabilir ve güzel şehirlerinden biri olarak sıralanır olur.
KALITELI. TANINAN IÇIN
Acsenda lisans programları British Columbia Eyaleti İleri Eğitim Bakanı yazılı izni altında sunulmaktadır.
KÜÇÜK SINIFLAR.
Acsenda de Sınıflar, öğrenciler arasında daha yakın işbirliği anlamına gelir küçük bizim eğitmenlerimiz daha bireysel ilgi vardır.
DENEYIMLI EĞITMENLER.
Bizim öğretim uygulayıcıları olarak iş tecrübesi yanı sıra güçlü akademik kimlik için seçilir. Tüm öğretim üyeleri öğretim hangi alanda yüksek lisans veya doktora derecesini tamamlamış.
ESNEK PROGRAM VE TRANSFERLER.
Biz, sizin eğitim yolda olursanız çalışma nasıl etrafında seçenek sunuyoruz. Bu Acsenda programlarına ders kredilerini transfer seçeneği içerir. Eğer derecesini tamamlamak için istekli iseniz, size eğitim sarmak izlemek ve mümkün olduğunca az 2,5 olarak yıl içinde BBA tamamlamak için yapmak için seçeneğiniz vardır. Uygun ise, bu size zaman ve masraf tasarrufu, ve o kadar hızlı kariyer içine alır.
GERÇEK DÜNYA FIRSATLARI.
Acsenda da seminer ve konferanslar, akademik yarışmalar ve işverenler ve iş uygulayıcıları ile görüşmelere katılım Vancouver iş dünyası ve organize saha gezileri Kanada kültürü, katılım ile kendilerini tanıtmak için fırsat öğrencilere sağlar.