Yurt dışında üniversite okumak

Bazı okullar öğrencilere sağlıklı bir yemek emin bir kahvaltı kulübü sunabilir. En yararlı faaliyetleri sağlayacak şekilde okullar velilerden ve yerel halk ile yakından çalışmak için amaçtır. Bu ne bir yerden bir yere farklılık sağlanır demek gerekir.

genişletilmiş okul günü okullar tarafından sunulan hizmetleri genişletmek için daha geniş bir girişimin parçası. Bu çocuk bakım hizmetleri aile eğitimi için her şeyi içerebilir. Çocuk bakımı bulmak için mücadele Veliler olasılıkla önerileri memnun olacak. Bazı okulların, velilerin ve çocukların birlikte öğrenebilirsiniz sınıfları sunabilir ihtimali de vardır. Yurt   dışında üniversite okumak Bazı okullar zaten bazı genişletilmiş hizmet sunuyoruz.

Öğretmenler zaten birçok okullarda çalıştırılıyordu, ancak iyi haber hepsi bu ekstra aktiviteler sağlaması beklenen olmayacak olmasıdır. Bunun yerine, uygun dış ajanslar ne ihtiyaç vardır sağlamak için davet edilecektir. Bu da ne kullanılabilir ülke çapında büyük farklılıklar anlamına gelecektir.

uzun okul günü için itme şimdi ivme kazanıyor ve tüm okullar Muhtemelen okul gün bu değişimin faydalarını değerlendirmek için bu çok daha uzun sürer 2012 yılına bu sunacak gibi görünüyor.