Yurtdışı Eğitim Programları

Bir çalışmada yurtdışında program size almaya karar seyrine göre değişebilir dört duvarlı sınıfta oturmak için gerektirecektir saat miktarı. Ancak, kurs sadece her gün bir saat ya da iki talep veya tüm hafta yayılmış olsa bile, o zaman içinde kentin daha ileri seyahat şansınız ciddi sınırlı olacaktır. Çalışma ve seyahat birbiriyle çakışmaması değil tamamlamalıdır . Böylece dört günlük bir çalışma haftası ve üç günlük seyahat hafta sonu ikisi arasında adil bir uzlaşmadır.

Ne yurtdışı eğitim programları yapmak ÖNERİ öğrencileri tercih ettikleri zamanlama / katılımcılar sormak. (Benim programa göre) Benim önsezi öğrencilerin çalışma krank ve daha fazla gün yayılmış kısa sınıf kez yerine onların izmaritlerini Pazartesi-Perşembe büstü isteyeyim olacaktır. Öğrencilerinize dinleyin ve buna göre ayarlayın!

Eğer (bir 6 ev Avrupa’da eğitim seçerseniz en popüler 10 çalışmada yurtdışında yer Pazar Cuma sonra uzun bir hafta sonu) bir hop zaman mükemmel uzunluğu kir ucuz bütçe uçuş veya bir gecede trende kapalı hız Bir komşu ülke. Gerçekten, her yerde yeni bir şehir ya da ülke 3 günlük hafta sonu ulaşılabilecek olacak seyahat. Sadece 48 saat ile oynamak ile, bir havaalanında varmak manzaraları etrafında Büyütmek ve ardından bir sonraki düzlem ev almak istemediğiniz sürece, sizin seçenekler çok daha sınırlı hale gelir. İdeal değil.