Yurtdışı İngilizce Dil

Başka bir ülkede yaşamak aşırı adaptasyon gerektirir. Ayrıca yabancı bir kültürün etrafında olurken yeni bir yerde yaşayan ayarlayarak konum, dil, ve gümrük … yeni arkadaşlar edinmek ve yeni karşılamaya çalışırken, başka bir para birimi cinsinden para bütçeleme tüm süre İnsanlar, yolunuzu bulmak, oh, ve dersleri alarak!

Gerçekten bir lavabo veya yüzme senaryo içine atılan gibi biraz yurtdışında okuyan ve bir sonraki uçak eve hop vermedi varsayarak, muhtemelen bütün yaz, dönem, ya da yurt dışında yıl hayatta kalabilmek için oldukça adapte oldu!

Işverenler, uluslararası deneyimler, öğrenci ve danışmanların yoluyla kazanılan bilgi ve becerileri değer iken sık sık işverenlere bir satış noktası olarak “yurt dışında çalışma” sorun artikülasyon ve pazarlama var. Nasıl öğrencilerin bir özgeçmiş veya mülakat bir anekdot üzerinde bir kurşun noktasının ötesine yurtdışında çalışma deneyimi yükseltmesine yardımcı mı?

Yeni bir şehirde yolunuzu bulmak her zaman kolay değildir.

İletişim becerileri çabuk yeterlilik inşa etmek eğilimindedir başka önemli alan çalışması abroaders vardır. Bu sizin ev sahibi ülkenin dilinde neredeyse akıcı olsanız bile, size iletişim içinde zorluklarla karşı karşıya olasıdır.

, Vücut diliyle iletişim Öğrenme sezgi ve duyularınızı kullanarak, hatta sadece etrafında tüm değerli beceriler bilmiyor olabilir kelime kelime konuşuyor. Eğer dil zorluklarla yüz vermedi bile – belki bir İngilizce konuşulan bir ülkede yurtdışında eğitim – hala büyük olasılıkla farklı kültürlerden gelen farklı insanlarla iletişim vardı ve büyük olasılıkla tebliğ nasıl artmış duyarlılığı göstermek zorunda.

Yine, bu herhangi bir şirkette çalışan değerli beceriler, özellikle güçlü takım kültürleri olan veya uluslararası ofisleri, müşteriler veya müşterimiz var olan.

Ayrıca, büyük olasılıkla gelişmiş karmaşık sorunları çözmek için güçlü bir yeteneği yurtdışında. Belki de kendi yer bulmak ve ev sahibi şehrin kendi kira ödemek zorunda kaldı. Yoksa, kafa karıştırıcı ulaşım sistemleri gezinmek bir kayıp pasaport ile anlaşma, ya da yurt dışında gelip sorunları başka sayısız işlemek zorunda.

Hatta sadece yurtdışında alma süreci – Bir programa başvurmadan sizin vize ve ulaşım sağlanmasına – işverenler daha fazla görmek istediğiniz bütün bunlar hızlı düşünme, ayrıntılı bir hazırlık ve yaratıcı problem çözme gerektiren problemleri, delik deşik olabilir!