Yurtdışı ingilizce eğitim fiyatları

“BT atamaları SADECE BİR ÇİFT’S. NE BÜYÜK ANLAŞMA VAR?”

Çocuklar genellikle bir veya iki “sıfır” genel notuna sahip etkisi habersiz. Kendileri için matematik görebilirsiniz böylece onların notları izlemek için onları teşvik edin. Okul mevcut elektronik notları yaparsa, onları giriş ve onların sınıf ödevi sütununda plopped olduğu büyük ‘ol “0” sonra nasıl değiştiğini görmek var. Onlar sadece tüm ödev açmak ve testler ve sınavlar için sırıtmak eğer orta ve lise sınıfları% 95, öğrenciler bir “C” ile geçebilir. Bu roket bilimi değil … ama onlar kendileri için matematik görünceye kadar öyle düşünüyorum.

“Ben SIK MY ÖDEV KAYBETTİ!”

Çoğu durumda, çocuklarınız kasten ödev kaybetmek yok. Yurtdışı ingilizce eğitim   fiyatları Yetişkin, birkaç farklı e-posta hesapları vardı biz her gün yönetmek düşünün?!? Biz tamamen çaresiz ve sinirli olurdu! Aynı okul ve bireysel sınıflar her gün-ve-den taşınmalıdır birkaç düzine klasörleri, dizüstü bilgisayarlar ile birlikte kağıtları onlarca yönetmek için çalışıyoruz öğrenciler, ders kitapları ve için de geçerlidir. Öğrenciler basitleştirmek ve malzemeleri her düzene bir sisteme ihtiyacımız var.

“Ben bunu nasıl BİLMİYOR.”

Çocuklar genellikle yardım istemek için korkuyorlar. Onların öğretmen sınıfına yardım teklif ve gemide “Ders Lab” saat yayınlanmıştır, ancak birçok ileri adım korkuyor ve yardıma ihtiyaç itiraf olabilir. Ya da, onlar sadece yardım “başkası” için ve kendileri için potansiyel değerini anlamak olmayabilir inanıyoruz olabilir. Bildiğiniz gibi, hemen hemen her zaman ekstra yardım almak isteyen öğrenciler için bir kaynak yok. Bazıları sadece ekstra dürtmek gerekebilir.

Bu tartışma anahtarı zaman% 85 dinlemektir. Onları ödev karşı duyguları hakkında dürüst olalım ve onları kabul.Birlikte problem çözme beyin fırtınası ve çocuğunuzun bazı çözümler üzerinde bazı sahiplik için izin.

Benim web sitesinde içeren ücretsiz Ödev Rx Toolkit indirebilirsiniz “Kolay Ödev gece yapmak için 25 Ways.”Birlikte uygulanabilir çözümler belirlemek için bir başlangıç ​​noktası olarak bu belgeyi kullanın. Ebeveyn olarak, beklenti ve sınırlarını ayarlamak zorunda, ama aynı zamanda işbirliği için sahne ayarlayabilirsiniz.

© 2009 Susan Kruger, Tüm hakları saklıdır. Sürece makale ve byline bozulmadan tutulur ve tüm bağlantıları canlı yapılmış gibi bu makaleye / reprint yayımlamak için ücretsizdir.