Yurtdışı Seyahat


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Bazen sadece! Dolaşmak istiyorum Gap yıl az bir yapıya sahip olabilir ve seyahat, ama bazı insanlar için sadece daha iyi şekilde çalışır. Gibi, diğer maceralar ile seyahat – Belki sadece bir hafta var ve seyahat tek seçenek olduğunu, ya da belki sınırsız zaman var ve sadece ne olacağını görmek istiyorum (bu durumda bir “Amalgam” kendinizi gerçekten daha bulabilirsiniz dil çalışması veya gönüllü çalışma, karışık).

O kadar esnektir çünkü Seyahat harika. O zaman herhangi bir uzunluk, herhangi bir bütçe, herhangi bir gol sığabilir. Siz CouchSurfing ya tarafından gibi çok kültürel daldırma alabilirsiniz WWOOFing yurtdışında okurken bir aile olarak. Güney Amerika’daki bazı hareket dışında hayatında yerde hiç olabilirdi, ve sen hala Pansiyonlar kalırken diğer uluslararası gezginler toplantı dünyanın pek çok hakkında bilgi verebilir.

Sürece ziyaret ettiğiniz yerleri tanımak için bir çaba, sadece her kentte farklı barlarda içini tanımak değil gibi, seyahat başka kadar değerli bir seçenektir. Bu tersyüz bir yer tanımak için harika, ama bu yerlerde bir dizi görmek ve onların benzerliklerini ve farklılıklarını görmek mümkün, ve çok farklı şeyler öğrenmek için de harika. Ve diğer seçeneklerden herhangi birini takip etmek mümkün olmayabilir olanlar için, sadece evde kalmak daha seyahat etmek kesinlikle daha iyidir!