Yurtdışı üniversite burs

Onun en son kitabında, Tom Douglas grup üyeliği becerileri onun dikkatini döner.Temel grup çalışması uygulaması üzerinde geniş bir literatür var iken, mevcut kitapların hiçbiri sadece üyelerinin açısından grupların işlevlerini ele.

Gruplar Survival gruplarında bulunabilir etkileri ve baskıları inceler ve amacıyla bakmak için ne açıklıyor işte bu faktörleri bakın. Bu eylem bir grup süreçlerini görmek için yeteneği dahil ne bir anlayışa dayalı gruba bilinçli yönlendirilmiş katkıda bulunmak için grup üyelerinin etkinleştirebilirsiniz gerçeğini vurgular. Son bölümlerde grup sonuçları hakkında kişisel öğrenme entegre. yöntemlerini tartışmak

pratiğe dayalı örneklerle boyunca Illustrated, Gruplar Survival birçok gruplarına katılmak için gerekli olan sosyal çalışma, danışmanlık, hemşirelik ve sosyal bakım öğrencileri, ama kim hedefleniyor Bu neyi içerdiği konusunda kafaları karışıktır. Onun özetleri, temel kavramlar ve kısa açıklamalı kaynakça listeleri, kitap, ekip ya da grup çalışması vurguladı sosyal bakım alanında meşgul profesyoneller için yararlı olacaktır.