Yurtdisi universite egitimi

Öğrencilerin Yaratıcılık Eylem Servisi (CAS) programına katılmak Diploma Programı kapsamında IB okulda.Okullaşma öğrencilerin son iki yıl içinde yaratıcılık, eylem ve hizmeti temsil öz-yönelimli faaliyetlerin değer yaklaşık 150 saat sürer bekleniyor. Öğrenciler, ilgi alanları keşfetmek değerli zaman yönetimi ve organizasyon becerileri öğrenmek ve akademik becerileri geniş bir yelpazede uygulamak için fırsat var. Şimdiye kadar KIS öğrencileri, ders programları oluşturarak organize ve fayda konserlere ev sahipliği ve diğer şeyler arasında kırsal Tayland az şanslı insanlar için evler inşa etmek için bir program planlama üzerine almış.


Müfredatın dışında “Extra-müfredat” deneyimleri:

Geleneksel müfredatlar aracılığıyla mevcut fırsatlardan farklılıklara ek olarak, IB okulları ve diğer ilerici okulların farklı bir şekilde müfredat faaliyetleri yaklaşım. yaklaşım çok daha fazla işlem öğrencilerin duygusal ve kurşun ve ciddi sorumluluk almaya yeteneklerini, entelektüel büyümek için yollar oluşturarak bir vurgu koyarak, odaklı.

Geleneksel Okulda sahne sanatları en yetenekli müzisyenler ve aktörler doğal yeteneklerini spot var. Yurtdisi universite egitimi Daha fazla deneyim kolu yönünde, kostümler, set-tasarım, aydınlatma, ve reklam ile yetişkinler. Ilerici Okulda sahne sanatları, koreografi oluşturarak, sahneleri yapma set tasarımı ve kostümler hakkında karar verme yoluyla sorunları çözmek için, ve aydınlatma, ses, ve sahne yönetmek için öğrenciler için bir fırsattır.