Yurtdisi yuksek lisans

Buna ek olarak, yenilikçi ve iyi yapılandırılmış müfredat zenginleştirme, uzatma programları ve birinci sınıf, iyi donanımlı tesisleri geniş bir dizi içerir.
canlı eğitim toplumda, öğrenciler merak keşfetmek için istekli hissediyorum ve onların yeteneklerini ve becerilerini geliştirmek için teşvik edilir tam. Onlar, güvenli ve takdir, ve ikinci bir ev olarak okul bakarlar hissediyorum. Yurtdisi yuksek lisans Onlar, büyüme fırsatı bulurlar günlük sınıfları aracılığıyla olsun, ya sonra saat içi veya açık hava etkinlikleri ve programları güvenli limandır.

Elit anda lise öğrencileri değil, sadece olacak hayatın günlük zorluklara hazırlıklı olmak, aynı zamanda eğitimin bir sonraki seviyelere tanıtılacaktır. Başarılı, motive öğrenciler mezun olduktan sonra iş gücü sızmak değil, ama kolej, üniversite veya diğer genişletilmiş öğrenme programlarına devam edecektir.

anne herhangi bir eğitim kurumu üzerindeki araştırmalarını başlamak için en iyi yolu onları online kontrol etmektir.Çoğu tesisleri ayrıntılı bilgi sanal turlar, seçilen zenginleştirme programları, kendi müfredat, kayıt bilgileri ve daha birçok sayfalarını sunuyoruz. Bazı web siteleri de bir resim ve öğretmen ve destek personeli bios ile galerisi, yanı sıra tesis binaları ve zemin içerecektir.

Nihai kararın olduğunda, anne olursa olsun bir okul hükümet, bağımsız ya da Katolik olup olmadığı, hepsi aynı ulusal müfredat çerçeveleri uymaları gerekmektedir, unutulmamalıdır. Bu, tüm diğer özellikleri bir okul fark yaratacak sunduğu anlamına gelir!