Yurtdışında Çalışma

O ancak onu kapsar ve o çubuğuna stomps olarak elinde onu topuklar tutan bir etek giyiyor. Düz ayaklı ve zikzaklı, o tezgahın kadar sendeler ve aşağı çarparak hem eller, onu çok göğsünü açıkta iter ve finale var ve çünkü o “gibi gerçekten şu anda üzerinde oyun açmak gerekiyor barmen dili iyice dolaşarak devam mayın İngilizce “ölü çünkü bir iPhone şarj var. Bir lütfen olmadan veya teşekkür ederim. Onun kolu uzanmış ve onun barmenin suratına iPhone 5 kırık ile, ben utanç benim elinde başımı gömmek .

Bu sabah üç Otuz yaşında ve biz Floransa, İtalya merkezinde bulunmaktadır. Duomo tarihi yapısı sessizce sadece sadece metre uzağa bar ön kapıdan oturur, ama onun en iyi arkadaşlarından de düz değil gibi bu piliç sadece devirdi.Eğer Devletleri’nde olmadığında Bayanlar ve ABD’nin güzel ülke beyefendi, ben Amerikalı olmaktan gurur olmak gerçekten Tamam, size yalvarıyorum, lütfen, ben de genellikle değilim, ama son zamanlarda, sen yapıyoruz Beni yerine bizim için özür dilemek ihtiyacı hissediyorum.

Traveling dünya hakkında öğrenmektir. O size göstermek için dünyanın tüm inanılmaz farklı ve olağanüstü yerlerde yaşayan insanların bu devasa küre olduğunu, ancak henüz bu kadar çok hepsi aynı . Bu Unutmayın, seyahat evet, manzara için, ama ev arayanlar için de ve daha da önemlisi olduğunu. Belki de farklı dillerde konuşan ve yaptığımız gibi en, PB ve J diyelim, aynı saygıyı olmayabilir, ama yine de aileleri ve hayalleri ile erkekler ve kadınlar.Seyahat farklar ve benzerlikler hakkında öğrenme ve bizim baş sahip dünya aslında tamamen farklı olabileceğini keşfediyor. Belki farklılıklar farklı değildir.

Avrupa’da yaşayan ve birçok dönem izlerken beri yurtdışında çalışma geçmesine, birçok bu fikri unutmadan ve sadece kendi Amerikan yaşam için bir zemin olarak farklı bir plaj veya dağ istiyorum hissediyorum. Burada işaret etmek zorunda birkaç hayvan peeves vardır.