Yurtdışında Dil Öğrenmek

Yurtdışında okumaya özellikle seyahat için gidiyoruz ve sen gitmiyorsun ki karar verdiyseniz dil öğrenmek , zaten bir sorun var. Ben, örneğin, İsviçre-Almanca akıcılık başarılı asla – – Eğer çok zor gördüğü takdirde, ben bir anlıyorum ama yine de denemek gerekir . Teknoloji dünyasında, size uygulamalar çok sayıda yoluyla saniye şey çevirebilir. Mazeretler geçersiz.

Amerika Birleşik Devletleri sınırları dışında, ne zaman duymak dahaki sefere bir Amerikalı’nın ağzından çıkan “öf bile İngilizce bir kelime bilmiyorum” Ben onların açık ağzına bir çeviri sözlüğü kıpırdamak olacak . İngilizce resmi dil olmadığı birisi bir ülkede İngilizce bilmiyor diye, onlar insanlık dışı olduğu anlamına gelmez. Önlerinde kötü konuşmayın.Onların ülke vardır. Ben onlar ya ATM kendi dilini basın zorunda olduğunu sevmiyorum eminim.

Bir atın dil sınıfı . Sizin major için gerekli olmasa bile. Sadece ondan faydalarını göreceksiniz. Size yerleri alacak kibarca sipariş ve diğer Amerikalılar dışında sizi belirleriz nasıl gibi basit şeyler. Saygı verilecektir – Eğer r en mükemmel dönebilirsiniz ya da çünkü İspanyolca o lisp sesi yapmak, ancak çünkü onların kültürlerini anlamaya çalışıyorsunuz .Eğer denemek ve dilini biraz öğrenmek eğer sen tedavi konum ne kadar farklı şaşıracaksınız!