Yurtdışında Dil Öğrenmek


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/terriblenewsforterriblepeople.com/httpdocs/wp-content/plugins/geolocation-plus/geolocation.php on line 516

Eğer çok fazla (ya da çok az) zaman alacak düşünüyorum çünkü flip tarafında, bir seçenek indirim yok. Bu seçeneklerden her biri, genel uzunluklarda düşmek olsa bile, esnek. Bazı insanlar altı ay için bazı bir hafta gönüllü. Bir ay Bazı insanlar stajyer, bir yıl için bazı. Ve yolculuk günleri ya da yıllar sürebilir! nokta, bir kategori içine kendinizi kutu yoktur . Esnek olun ve farklı fırsatlar kendinizi açın.

Eğer gerçekten deneyim çıkmak istediğiniz belirli şeyler varsa, gerçeği seçtiğiniz HERHANGİ macera dışarı almak mümkün olacak daha sonra (sen çaba koyarsanız!). Eğer gerçekten dilde akıcı olmak istiyorsanız, anadili olan yerel bir şirkette staj dil kursu alarak, ya da sadece seyahat ediyorsanız ister, bunu yapabilirsiniz. Pek çok yolu vardır yurtdışında bir dil öğrenmek !

Aynı, yerliler toplantı kültürü hakkında öğrenme, bir fark yaratmak için gider ve o bütün. Genellikle ne olursa olsun durum hedefleriniz herhangi başarabilirsiniz. Ama bazı seçenekler söz konusu başarmak daha kolay yapmak, ya da sizi zorlar gol. Eğer gerçekten farklı bir çok şey elde etmek ve yurt dışında çoğu zaman yapmak arıyorsanız Ve, sadece “Amalgam” seçeneği ile gitmek gerekebilir.