YURTDİSİNDA ECZACİLİK

Eğer teknoloji zaten günlük yaşamı nasıl etkilediğini incelemek varsa, birlikte bir sonraki on yılda eğitim için ne anlama geleceğini bir anlık koymak başlar.

Son birkaç yüz yıl içinde, en bireyler aldığınız bir şey olarak bir eğitim düşünün. “Eğer eğitim aldınız nerede?” Sık sık soru sordu duymak Önümüzdeki on yıl boyunca ilerlerken, eğitim yavaş yavaş resepsiyondan ve özel bireysel kullanıcı için tasarlanmış olan doğru uzaklaşmaya edecektir. YURTDİSİNDA ECZACİLİK Yeni teknoloji sadece bize bir eğitim almasına izin değil, aynı zamanda bir eğitim geliştirmek olmaz. Biz 10 yıldır sorabilirsiniz soru “Eğer eğitimi geliştirmek nasıl oldu?”, olduğunu hala önemli olacaktır nerede sorusu, ama işin nasıl bireyi tanımlayan odak noktası olacaktır.

Bu bir öğrencinin benzersiz bir eğitim geliştirmek için bir standart platformu gereken bir gerçeklik yapmak için. Bu standart bir platform bize yetenekleri, ilgi ve yaşam hedeflerine uyumlu olacak özel bir müfredat terzi sağlayacaktır. Eğitimci için, standart bir platform eşsiz bir eğitim deneyimi sayesinde yaşamda bir gerçek amacını keşfetmek öğrenciye yardımcı olmak için bir yol yaratacaktır. onlar keşfetti ve kullanılacağı gibi okuma, yazma ve aritmetik temelleri kadar öğretti olmayacaktır. Öğrenme öğretmen, öğrenci ve makine arasında bir karşılıklı deneyim olacak.

Bir standart platform altında, bu üç katılımcı her bir rolü olacaktır. Öğretmen müfredat gelişimini yardımcı ve öğrenci alır yönü ilham, kolaylaştırıcı olacaktır.