Yurtdışında eğitim almak

Son birkaç yıldır eğitim ve dil öğretimi alanında ayrı bir vardiya öğretmen ve öğretim ve öğrenciler üzerinde büyük bir önem ve öğrenme stilleri daha az vurgu birçok sınıf içi etkileşimin sonucu, yerini almıştır. Eğitim ve ESL programları bu ‘öğrenci merkezli’ yaklaşımı birçok okul ve dil merkezlerinde görülebilir – gerçekten de aşağıdaki sınıf etkileşim çalışmasında esas olarak kullanılacak söz konusu okulda alınan yaklaşıma merkezi.

Şu anda öğretmek hangi okulun ana okuluna bağlı bir ‘International House’ bir parçası olarak çalışan bir büyük ve başarılı bir dil programı vardır. Yurtdışında eğitim almak International House gibi Çin, Japonya ve Tayvan gibi Doğu Asya ülkelerinden ağırlıklı olarak altmış NESB öğrencilerinin yukarı destekler. Öğrenciler Avustralya’da gelmesi ve katmanlı ESL çalışma sınıfa programı yöneticileri tarafından yerleştirilir. Bu sınıflar acemi, orta ve ileri / geçiş öğrencileri ağırlayacak – (. Geçiş öğrencileri ana programında ana okul ve tam daldırma içine kabul için hazırlanıyor) Uluslararası Okul ESL programının temel dayanak noktası öğrencilerin anlamlı etkinliklerle meşgul olmasıdır, iş Küçük sınıflar ve gruplar halinde, öğrenme sürecinde aktif bir rol almak ve onlar bir öğrenme ‘topluluk’ bir parçası hissediyorum.

Öğrenciler yeterli olması onların ESL öğretmenleri ve International House programı danışmanları tarafından kabul iletişimsel yeterlilik seviyesine ulaştığınızda, onların yaşlarına göre okulda ana sınıfları batırılır. Aşağıdaki sınıf içi etkileşim çalışması çeşitli performans standartları ve ilgi alanlarına yansıtmayı hedefleyen – talimatları derste öğrenilen beklenen dilin ne boy öğretmenleri, verilen ne dahil, hangi öğretim kaynaklarının ve malzemelerin tipi kullanılan, ne tür öğrenme öğrenenlerin beklenen ve hangi öğretmen ve öğrenci rolleri sınıfta teşvik edilmektedir.

** Ders analizi Bayan Kate Abrahams izni ile, merkezi öğrenme Uluslararası evinde gerçekleşti. Orta düzey öğrenme ortamı – sınıfı 13 ile 16 yaş arasında yedi ESL öğrencileri, oluşuyordu.