yurtdışında eğitim ücretleri

Mariah Carey ve uzun süredir yayıncı Cindi Berger , PMK * BNC eş-başkanı ve CEO’su, 15 yıl sonra yollarını ayırdı, Billboard onaylamıştır. Haber, ilk olarak rapor edilmiştir Sayfa Altı .

Billboard Çarşamba (8 Nisan) sabah ulaştı, yurtdışında eğitim ücretleri Berger (7 Nisan) bölmek için karar onunki olduğunu doğruladı, ve Carey Salı günü tebliğ edildiği. “Birlikte çok yaşadım, ve ben, şahsen onun için çok derin bakım” Berger diyor, “Ama bu doğru zaman oldu.”

Carey 45, kişisel yazarlarının arasında şu anda, ve son zamanlarda tekrar bir araya eski Island Def Jam başkanı ile LA Reid Sony’nin Epic Records. Epic enLaura Swanson , exec vp, medya ve stratejik gelişim, arada Carey’nin tanıtım idare edecek. O sahip, yöneticileri arasında da en son KWL Şirketler CEO’su tarafından konsülte edilmiştir Kevin Liles ayrıldıktan sonra, bir başka eski Def Jam iştirak Jermaine Dupri geçen yaz. “Ben bütün her projeye benim koydu. Ben ne yapmak için izin değilim ama ne zaman, o bana hareket için bu zaman olduğunu biliyorum, “Dupri anda Billboard söyledi. Carey tarafından da yönetilmektedir Randy Jackson , Irving Azoff ve Kızıl Light Bruce Eskowitzyöneticileri ile stints öncesinde, son üç yılda Chris Lighty , Benny Medina veRandy Hoffman .