YURTDIŞINDA EN UCUZ ÜNİVERSİTELER

Bu Kenken nasıl yapılacağını öğrenmek için yaklaşık iki dakika sürer, ancak usta yıl sürebilir. Çözücüleri tüm düzeyleri için bir şey var.

 

İyi matematik öğretmenleri bu bulmacanın içine bakmak ve bazı strateji öğrenmek, daha sonra öğrencilerine bulmaca tanıtacak. YURTDIŞINDA EN UCUZ ÜNİVERSİTELER Kenken çok ucuz kitaplar, yanı sıra ücretsiz bulmaca indirebilirsiniz online siteler vardır.Bunlardan biri http://kenken.com

 

Eğer KenKen gerçekten nasıl çalıştığını anladığınızda, tüm faktoring, üsler ve matematiksel mantık öğrenmeye başlayacaktır. Bir çalışma kitabını ihtiyacınız olmayacak, ve (öğretmen akıllı ise) hiçbir sınıflarda vardır. Sadece stres beynin nazik türdür, ve sen çözmek her KenKen bulmaca ile beyin geliştirme olacak.

 

Bazı uygulama ile Kenken iyi almak kolaydır. uygulama hakkında güzel bir şey durdurmak mümkün olmayacaktır olmasıdır. KenKen çevresinde en bağımlılık bulmaca!

 

Çalışma sayfaları, flash kartları, grafikler, ezberci-ezber, ya da sınavlar olmadan onun temel matematik becerilerini bilemek için güçlü olmak bir öğrenci düşünün. Önce hiç olmadığı gibi bu öğrenci seven matematik düşünün!

 

KenKen Tetsuya Miyamoto, diyor bir Japon matematik öğretmeni tarafından icat edilmiştir “Ben çocuklara iyi eğitim materyalleri verirseniz, onlar düşünmek ve öğrenmek ve kendi büyümeye inanıyoruz.” Kendinizi, çocuğunuzu ya da öğrenciler Kenken temel matematik öğretmek, onlar matematik bir ömür boyu sevgi geliştirecek ve onları harika bir iyilik yapmış olur.