YURTDIŞINDA EN UCUZ ÜNİVERSİTELER

Ağaç İşleme şekillendirme ve kalıp öğrenciler için büyük bir metafordur. Keskin bir araç için iyi bir alternatiftir Orada sadece. Eğer mümkün olan en iyi projeleri oluşturmak istiyorsanız, size mümkün olan en iyi araçları kullanmak gerekir. Bizim araçları geliştirmek için başarısız olursa ülkemiz için önümüzdeki on açısından düşünerek, bizim projelerde fena halde hayal kırıklığına olacak.

Önümüzdeki birkaç gün boyunca, ben teknolojinin önümüzdeki on yıl içinde öğrencileri şekilde şekillendirecektir nasıl bir resmini dener. YURTDIŞINDA EN UCUZ ÜNİVERSİTELER Ben biz sadece bizim için açık olan fırsat kapıdan yürümek eğer bizden önce yatıyordu inanılmaz olasılıkları göstermeye çalışacağım.

Bu yazı serisinde Benim ana odak bu fikir olacaktır: “. Kullanıcı” bir olma, bir yolcu olmaktan öğrenci DönüşümüBen bu demek merak ediyor olabilirsiniz. Anlatayım.

Bir olmanın ne demek olduğunu kendinize sorun “kullanıcı.” Bir kullanıcı sadece kullanan bir kişi değildir. Öğrenci için, bir kullanıcı olmanın özgür ve özerk bir şekilde son teknolojiyi kullanarak içermelidir. Bu yeni keşfedilmiş özgürlük öğrenci onun / onu eğitiminin yerine pasif yolcu aktif bir katılımcı olmayı sağlayacaktır. Tarihte başka hiçbir zaman bu bir gerçek yapmak çok mümkün olmuştur.

Mevcut teknolojik toplumda, bir kullanıcı da izleniyor demektir olmak. Takip bizim günlük hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir ve öngörülebilir gelecekte bizim eğitim sürecini götürmek gerektiğini motor tam da budur.Bir öğrenci Takip zayıf ve güçlü doğru eğitim hedef yeteneğine sahip demektir. doğru kişiye müfredat özelleştirmek için yeteneği yıllardır eğitim felsefesinin kutsal kasesi olmuştur. Teknolojik gelişme bu altın çağı yakında bir gerçeklik haline bu rüyayı sağlayabilir.