YURTDİSİNDA OKUMAK

Tüm dokuz kartları aracılığıyla gitti sonra, bazı ciddi tatbikine yapmak zamanı.

  • Maça iki masanın üzerinde yüz bırakarak, Tens, Vale, Queens ve Kings dışında, kartların geri kalanını almak ve onları aşağı yüz shuffle.
  • Kendi ürünlerini söyleyerek, daha önce olduğu gibi kartların üzerinde dönmeye başlayacak. YURTDİSİNDA OKUMAK Yukarıda, yüksek sesle cevaplar kombinasyonlarını yapmak durdurmak, kartlar bakmak, sorunu görmek için unutmak, ve söyleme.
  • Eğer tüm kartları aracılığıyla gidebilirsiniz kadar bu kadar tutun az bir dakika içinde (bunların 35 olacak). Bu çok pratik almayacağız, ve bir dakika altında yapmak zaman kendiniz hakkında büyük hissedeceksiniz.

Bu şekilde öğrenme büyük avantajları vardır. Eğer iki ile çarpılması büyük bir kez, üç ile deneyin. Bu yöntem ayrıca çalışma sayfalarını yazdırmak zorunda değilsiniz avantajı vardır, ve her yerde bir deste taşıyabilir. Böyle öğrendiğinde de konsantrasyon güçlerini artıracak. Ben ADD tanısı olan, ve bu yöntem benim için harikalar çalıştı.

 

Biz sadece burada tam sayılar bahsediyoruz unutmayın. “Sadece iki katına” iki ile çarpma tanımı değildir. Bu makalenin kapsamı dışındadır ilgili incelikleri vardır. Ama iki basit çarpma öğrenmek için, bu yöntem çok tercih edilir “çarpım tabloları.”